אדריכלות ועיצוב פנים

תוכן עניינים

אם אתם מעוניינים באדריכל למשרד, דירה או בית פרטי, חברת המשפצים נותנת שירות לאדריכלות ועיצוב פנים כחלק בלתי נפרד ממעטפת השירותים שלנו. היכנסו:

אדריכלים הם אנשי מקצוע מוסמכים שסיימו בהצלחה לימודים באקדמיה ועברו התמחות ממושכת, בדיוק כמו רופאים, מהנדסים ובעלי מקצוע אחרים. אדריכל, הנקרא גם ארכיטקט, עוסק בתכנון מבנים, אך יש גם אדריכלי נוף, אדריכלים המתמחים בתכנון עירוני ויש גם אדריכלי פנים המתמחים בין היתר בעיצוב פנים.

בשוק המקומי ניתן למצוא אדריכל למשרדים או אדריכל לדירות ולבתים פרטיים. יש אדריכלים המציעים שירות לכל הלקוחות ויש ארכיטקטים המתמחים בעיקר באדריכלות וילות יוקרה, דירות יוקרה, מבנים מסחריים, משרדים וכו'.

אם אתם מחפשים אדריכל למשרד או אדריכל לדירה או לבית פרטי כדי לבנות נכס חדש, להרחיב את הנכס הקיים או לצורך שיפוצים בבית – כדאי לכם להזמין את העבודה מחברת המשפצים. אנחנו מציעים מעבר לעבודות הבנייה והשיפוצים גם שירות אדריכלות ועיצוב פנים כחלק בלתי נפרד ממעטפת השירותים שלנו.

שיפוצים, אדריכלות ועיצוב פנים תחת קורת גג אחת

עבודות בנייה ושיפוצים אינן זולות וכל הישראלים מחפשים דרכים ופתרונות כיצד לחסוך בעלויות התכנון והבנייה. הפתרון המומלץ הוא לבחור חברת שיפוצים מובילה ובעלת ותק רב שנים בענף המציעה ייעוץ ותכנון אדריכלי בכל פרויקט, וכחלק בלתי נפרד מהשירות ללקוח. חברת המשפצים חרטה על דגלה את נושא המצוינות והמקצועיות, לכן השירות שלנו מבוסס על ערכים חשובים כגון:

 אנו מעסיקים רק בעלי מקצוע מנוסים ואיכותיים, הצוות שלנו כולל אדריכל למשרד ולבית פרטי והלקוח זוכה לעבודה מקצועית בשיטות עבודה מתקדמות.

חברת המשפצים מציעה תכנון המותאם באופן מלא לצרכיו ולדרישותיו של הלקוח, במטרה להגשים את כל חלומותיו תוך התייחסות לתכנון פרקטי ופונקציונלי, לאיכות הסביבה, לנוחות ולעיצוב יוקרתי.

כל הלקוחות שלנו זוכים לשירות ברמה הגבוהה ביותר, על פי סטנדרטים בינלאומיים. אנו מחויבים לשירות מקצועי ואדיב, ליחס אישי וחם ולמענה מהיר בכל שאלה ובקשה.

מחפשים אדריכל ומעצבת פנים

אם אתם מעוניינים בעבודת אדריכלות ועיצוב פנים אנו מציעים שירות  זה כחלק בלתי נפרד מהשירות שלנו.

אדריכל למשרד לתכנון השיפוץ ועיצוב הפנים

שיפוץ משרדים מחייב ידע וניסיון, יצירתיות והכרות מעמיקה עם שיטות בנייה וחומרים מתקדמים. אדריכל למשרד מבקר בנכס כדי לבדוק אותו מקרוב, הוא נפגש עם בעלי החברה ומנהליה הבכירים, מאפיין את סגנון העבודה במשרד, משוחח עם העובדים כדי להבין מהם הצרכים הייחודיים שלהם, ורק אז הוא מתחיל בתכנון העבודה.

אדריכל למשרדים מתחיל בסקיצות ראשוניות לפני הפרוגרמה, את הסקיצות הוא מכין בהתאם למסמך אפיון הלקוח ובהתאמה לדרישות הלקוח וצרכיו הייחודיים. כדי להכין פרוגרמה, אדריכל למשרד בודק קריטריונים שונים כמו סוג השירות שהעסק מציע, צורת העבודה במשרד, חזון העסק, תוכניות להתרחב ולגייס עובדים בעתיד הקרוב ועוד.

לאחר איסוף הנתונים האדריכל מתייחס לתכנון החלל והחלוקה הפנימית המתאימה ביותר ללקוח ולצרכי העובדים, מסרים שיווקיים שיש להעביר לעובדים וללקוחות, תאורה טבעית, כיווני אוויר וכו'.

אדריכל לבית פרטי ולדירה

יש הבדל משמעותי בין אדריכל לדירה לבין אדריכל וילות יוקרה. אדריכל לדירות מציע ייעוץ מקצועי ללקוח ומכין תוכנית עבודה מפורטת הכוללת לוח זמנים, עלויות, חומרים, שיטות עבודה, פירוט עבודות שיש לבצע ושרטוט.

אדריכל לבית פרטי או לווילות יוקרה משקיע יותר זמן בתכנון האדריכלי ועליו לשים לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד. האדריכל מלווה את העבודות באתר הבנייה ועליו לפקח על קבלני הביצוע, לדווח ללקוח ולוודא כי העבודות מתבצעות בהתאם לתכנון האדריכלי.

כדאי לדעת כי תכנון אדריכלי לפרויקט בנייה או שיפוצים כול סט מסמכים עם שרטוטים בקנה מידה של 50:1, פירוט חומרים וכתב כמויות, תיאור מפורט של העבודה ולרוב יש גם הדמיה ממוחשבת המסייעת לאנשי המקצוע להבין את הדרישות ואת התוצאה שיש להגיע אליה.

אדריכל בניה קלה

תחום יחסית חדש בענף האדריכלות הוא אדריכל בניה קלה. תחום הבניה הקלה נפוץ ברחבי העולם, בעיקר בארצות הברית ומערב אירופה. בשנים האחרונות שיטות הבניה המהירה והירוקה הפכו לנפוצות גם בישראל בגלל היתרונות הרבים.

אם בעבר הלא רחוק הישראלים רצו לגור רק בבית העשוי מבטון ולבנים, כיום יש מגמה לבנות בתים ומבנים בשיטת הבניה הקלה והחסכונית יותר, ומעבר לחיסכון בזמן ובעלויות, הבניה הירוקה ידידותית לסביבה, מבטיחה חיסכון בהוצאות המיזוג של הלקוח ומבטיחה איכות חיים גבוהה יותר.

טיפים לבחירת אדריכל

חברת המשפצים מציעה ללקוחותיה שירות אדריכלות ועיצוב פנים כחלק בלתי נפרד מהפרויקט. למידע נוסף ולייעוץ מקצועי התקשרו אלינו ונשמח לסייע לכם!

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ