אדריכל לבית פרטי

תוכן עניינים

בניית בית פרטי מתחילה בתכנון אדריכלי מפורט, אם בית פרטי או דו משפחתי. מעוניינים בייעוץ מקצועי מתחילת הפרויקט ועד קבלת מפתח. היכנסו:

פרויקט לבניית בית פרטי על מגרש מתחיל בתכנון אדריכלי מקצועי ומקיף. תהליך אדריכלות בתים מתחיל בפגישת הכרות בין האדריכלית המנוסה והיצירתית של חברת המשפצים לבין הלקוח, הפגישה נחוצה כדי לאפיין את הדרישות ואורח החיים של הלקוח ובני משפחתו וכדי להבין מהו הטעם האישי שלו ומהם חלומותיו מבחינת עיצוב וחלוקה פנימית של ביתו.

לאחר פגישת ההכרות עם הלקוח, האדריכלית מתכננת פרוגרמה תוך התייחסות לנתוני התב"ע, למאפייני המגרש וסביבתו, לצרכי הלקוח, למגבלות התקציב ולמדדים נוספים כמו כיווני אוויר ואור השמש.

אדריכלות בתים – ייעוץ מקצועי וליווי צמוד משלב התכנון ועד קבלת המפתח

אדריכלות בית פרטי כוללת תכנון מקצועי ומפורט לבניית בית פרטי עם גינה, את הבית בונים על מגרש שלם אלא אם מתכננים בית דו משפחתי ואז התכנון שונה ולכל בית יש רק שלושה כיווני אוויר בגלל הקיר המשותף.

תכנון אדריכלי לבית פרטי מתחיל בהקשבה ללקוח ובאפיון הטעם האישי, הרצונות, הצרכים והחלומות שלו. בשלב הבא אדריכל וילות יוקרה ובתים פרטיים מציע קונספט כללי ומספר רעיונות לתכנון ולמבנה הבית המבוססים על הידע המקצועי ותקנות הבנייה.

ייעוץ אדריכלי חשוב כדי לתכנן נכון את הבית ועל מנת להבטיח שהמבנה ישרת נאמנה את הלקוח ובני משפחתו. למעשה, השילוב בין הרעיונות של האדריכל לבין רצונות הלקוח וטעמו האישי מאפשרים לאדריכל להכין את הפרוגרמה הכוללת קווים כלליים של הבית וחלוקת הפנים.

התכנון האדריכלי הוא מסמך מפורט הכולל תיאור של הפרויקט, חלוקת חללים פנימיים, כתב כמויות של חומרי בנייה וגמר, תוכניות עבודה מפורטות לחדרי רחצה שירותים, תוכנית חשמל, אינסטלציה, גבס, צבע, ריצוף, חיפויי קירות, נגרות, מיזוג אוויר ועוד.

תוכנית אדריכלית לבית פרטי מנחה את בעלי המקצוע של חברת המשפצים והם מבצעים את העבודה במקצועיות ובהתאם ללוח הזמנים שנקבע מראש, ובסוף הבנייה הלקוח זוכה להגשמת כל חלומותיו ולבית פרטי יוקרתי עם עיצוב מרהיב וייחודי.

תכנון אדריכלי – פרוגרמה

כל מי שמתכנן לבנות בית פרטי או וילה יוקרתית על מגרש נחשף למושג פרוגרמה, לכן חשוב להבין מהי פרוגרמה ולמה היא חשובה גם עבור הלקוח. באופן כללי, פרוגרמה היא סט תוכניות לתכנון הבית הפרטי.

הפרוגרמה כוללת אחוזי בנייה, יחסים בין חללי פנים, שטח בנייה עתידי, חלוקה למפלסים בהתאם לצורך, פירוט אופי וייעוד של כל חלל בבית, שרטוטים בקנה מידה של 50:1 ותכנון אדריכלי לכל חלל בנפרד ולכל סוג של תשתית ועבודה (חשמל, מיזוג, גבס, תקרה, אינסטלציה וכו').

הפרוגרמה כוללת גם חומרים לבנייה ועבודות גמר, הנחיות לגבי שיטות הבנייה ומקובל להוסיף פרק העוסק בעיצוב פנים והלבשת הבית.

חשוב לדעת כי הפרוגרמה כוללת גם אדריכלות חוץ בתים פרטיים, כלומר פירוט לגבי העבודות והחומרים לבניית חזית הבית ועיצובו, עבודות לתכנון ולבניית החצר וגינת הנוי, כולל פרגולה, קירוי או הצללה, בריכת שחייה בהתאם לבקשת הלקוח ועוד.

מעוניינים באדריכל/ית לבית פרטי ?

אם אתם מחפשים אדריכל מעצבת פנים עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

לא לוותר על הדמיה ממוחשבת

אנחנו בחברת המשפצים ממליצים לכולם לבחור היטב את האדריכל. חשוב לציין כי אצלנו השירות כולל אדריכלות בתים כדי לספק ללקוחות שלנו מעטפת שירותים רחבה ושירות מצוין תחת קורת גג אחת. התכנון האדריכלי דורש זמן וכדי לחסוך עלויות עדיף לבחור חברת שיפוצים מובילה המציעה בין היתר גם תוכנית אדריכלית לבית הלקוח.

אין לוותר על הדמיה אדריכלית במחשב, ההדמיה בתלת מימד מאפשרת ללקוח "לבקר" בבית שטרם נבנה כדי להתרשם מהחלוקה הפנימית, מהעיצוב הכללי ומהמפרט הטכני העשיר. לאחר הסיור הווירטואלי בבית הפרטי הלקוח יכול לבקש שינויים בתכנון האדריכלי, והאדריכל מבצע את השינויים הנדרשים ורק אז מתחילים בעבודות הבנייה בשטח עצמו.

שלבים בתהליך אדריכלות בית פרטי

חברת המשפצים מציעה ללקוחותיה פתרון יעיל וחסכוני הכולל אדריכלות בתים ובניית הבית הפרטי על ידי בעלי מקצוע מיומנים. חברתנו מציעה תחת קורת גג אחת את כל השירות הנדרש לתכנון ולבניית בית החלומות עבור הלקוח, כך הלקוח חוסך זמן והרבה מאוד כסף.

כחברת שיפוצים המתמחה בכל עבודות הבנייה אנחנו מציעים שירות מנצח ומתחייבים לתכנון אדריכלי מפורט ומקיף, לעבודות בנייה ברמה הגבוהה ביותר ולגימור יוקרתי בכל חללי הנכס. למידע נוסף התקשרו לתאום פגישה ולקבלת הצעת מחיר מפורטת.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ