אודות

מי אנחנו

המשפצים הינה חברה אשר מתמחה שיפוץ חדרי אמבטיה, שיפוץ סלון, שיפוץ בתים פרטיים, שיפוץ דירות, עבודות טיח, עבודות צבע, עבודות ריצוף, עבודות מחיצות גבס, בניית גגות רעפים, בניית פרגולות עץ,בניית דקים ושיפוצים כלליים.

אנו מעניקים שירותים מקיפים ובהתאמה אישית לכל לקוח תחת קורת גג אחת, ומציעים פתרונות מתקדמים ויצירתיים באמצעות מגוון שיטות שיפוץ. אנו מתחייבים על מתן שירות אישי ומקצועי, תוך הקפדה על שקיפות מלאה.

החזון שלנו

להמשיך ולהוביל, להציע פתרונות מתקדמים בכל פרויקט שיפוצים.
במשך השנים ביססנו הכרות ורשת קשרים בענף השיפוץ כמו כן למידה מעמיקה של הצרכן הישראלי והעדפותיו, בהתאם אנו מציעים פתרונות בתחום הבניה הפרטית, לאור הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, תוך התאמה למגבלות התקציב ולצרכיו הייחודיים.

חברת המשפצים מבצעת עבודות בכל סדר גודל ובכל היקף גדולות וקטנות: עבודות ריצוף, צבע, בנייה, אינסטלציה, חשמל, גבס, עץ, עבודות מתכת ועבודות שיפוץ כלליות, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק והכול במחירים הוגנים, אחריות על כל עבודה ועמידה בלוח זמנים שנקבע.

אנו בעלי ניסיון של למעלה מעשרים שנה ואלפי לקוחות מרוצים, בין לקוחותינו תוכלו למצוא עסקים, מוסדות ציבוריים, רשויות מוניציפליות וכמובן לקוחות פרטיים רבים. כל לקוחותינו מקבלים שירות ברמה הגבוהה ביותר עם יחס אישי, אמינות ואדיבות.

חברתנו מתמחה בשיפוצים כלליים לכל סוגי המגזרים פרטי ועסקי, אנו מעניקים שירות באזור תל אביב והמרכז והשרון.

שיפוץ דירה או עסק הוא דבר נפלא שכן אנו משדרגים את אזור המחייה או אזור העבודה שלנו ועושים אותו יפה ונעים יותר. תקופת השיפוצים אינה נעימה במיוחד, אך עם בחירת חברת שיפוצים טובה חוויית השיפוץ יכולה להיות טובה וזריזה וללא תסכול מיותר ובזבוזי זמן מיותרים של הלקוחות, לכן חשוב לבחור בעל מקצוע אמין המתחייב על לוח זמנים ועומד בו.

פרויקטים מוצלחים
לקוחות מרוצים
שנות מוניטין

דברו עם בעל מקצוע מוסמך

ייעוץ בוואטסאפ