התקנת גג

תוכן עניינים

רוצים לדעת כמה עולה התקנת גג חדש? רוצים להתקין גג רעפים אדום בבית פרטי ומחפשים חברה מקצועית? איך בוחרים נכון גגן מנוסה ואמין?

חברת המשפצים מתמחה במגוון עבודות בנייה ומציעה בין היתר שירות לתכנון, התקנת ותיקון גגות מכל הסוגים והגדלים. החברה מעסיקה צוות מקצועי ומנוסה הכולל גם גגן מוסמך, כל עבודה מתחילה בביקור בבית הלקוח ובתכנון מקצועי בהתאם לתקנות הבנייה.

התקנת גג - סוגים שונים של גגות

ישנם סוגים שונים גגות ולכל גג יש יתרונות וחסרונות, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לבחירת הגג המתאים ביותר לבית או למבנה שלכם. בבנייה המודרנית והקלאסית נהוג לתכנן גג בטון שטוח אך יש פתרונות נוספים כמו התקנת גג רעפים בצבע אדום או בגוון אחר, התקנת איסכורית, גג פנל מבודד, גג אלומיניום בשילוב זכוכית או פח גלי בשיטת הבנייה הקלה ועוד.

למעשה, סוג הגג חייב להתאים לסוג המבנה, יש הבדל משמעותי בין תכנון והתקנת גג למבנה תעשייתי כמו מפעל או מחסן לוגיסטי, לבין גג המיועד לבית פרטי, לבית משותף, למבנה יביל, ללול, למחסן וכיוצא בזה. תקנות התכנון והבנייה כוללות הנחיות מפורטות לגבי תכנון ובניית הגג.

יש לתכנן את הגג בהתאם לתקנים המחייבים, להשתמש רק בחומרים איכותיים העומדים בתקנים המחמירים ביותר, להקפיד על שיפועים נכונים ופתרונות לניקוז יעיל של המים, וחשוב להתייחס גם לצרכי הלקוח מבחינת בידוד קור וחום, בידוד אקוסטי, קונסטרוקציה של המבנה, אזור גאוגרפי, אקלים ועוד.

חברת המשפצים מציעה גם שירות תיקונים לגגות, לדוגמה החלפת גג רעפים מחיר למטר הכי זול בארץ, תיקון ארגז רוח לגג מחיר אטרקטיבי, ניקוי מרזבים וגגות, החלפת רעפים סדוקים לפני החורף ועוד.

גג רעפים או גג בטון – מה עדיף?

חברת המשפצים מתמחה בתכנון והתקנת כל סוגי הגגות. בישראל נהוג לבחור בין גג בטון שטוח וסטנדרטי לבין גג רעפים. ישראלים רבים אוהבים את המראה הכפרי והייחודי של גגות הרעפים ורבים מהם חולמים על בניית בית פרטי עם גג רעפים אדום.

כדאי לדעת כי גג רעפים מציע יתרונות רבים בהשוואה לגג בטון רגיל, מעבר ליתרונות כמו מראה מרשים וסגנון כפרי ייחודי. גג רעפים מאפשר ללקוח לתכנן ולבנות חלל מגורים נוסף מתחת לגג, אפשר לנצל את החלל הפנוי לבניית חדר נוסף, למשרד בבית, לסטודיו או כמחסן גדול ומקורה.

גג רעפים מבטיח בידוד יעיל של חום וקור לכן אפשר לחסוך בהוצאות המיזוג של הבית, ובנוסף עלויות התחזוקה של גג רעפים נמוכות יותר לעומת עלויות התחזוקה והתיקונים של גג בטון.

חשוב לציין כי גג בטון מחייב סיוד אחת לשנה או שנתיים, למרות שכיום מתקינים יריעות ביטומניות עמידות, אך אחת לשנה יש לבדוק את מצב הגג, לאתר נזילות בזמן ולפני החורף, לבצע תיקונים ולנקות מרזבים. כמו כן, עלות גג רעפים זולה יותר לעומת תכנון והתקנת גג בטון.

גג בטון מציע מספר יתרונות חשובים, זהו הגג החזק והיציב ביותר, הגג עמיד בפני פגעי מזג האוויר, אפשר לטפס עליו בקלות כדי לנקות ולבצע תחזוקה שוטפת, כמו כן אפשר לנצל את שטח הגג הישר כדי להקים פרגולה, גינה ירוקה וכדומה.

מעוניינים להתקין גג רעפים?

אם אתם צריכים תיקון או החלפת גגות רעפים על ידי קבלן עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

תכנון ובניית גג רעפים

הגג מתוכנן על ידי גגן מוסמך בהתאמה מדויקת לתקנות הבנייה.

יש להתקין קונסטרוקציה מעץ או פלדה לגג רעפים, בדרך כלל בונים את השלד מקורות עץ שעברו טיפול יסודי נגד נזקי מים, לחות ומזיקים, אם מתכננים גגון רעפים קטן אפשר להכין מסגרת מאלומיניום או ברזל.​

צוות מיומן מתקין את הרעפים, שיטת ההתקנה תלויה בסוג וגודל הרעפים שהלקוח בוחר.​

לאחר התקנת הרעפים יש לבצע עבודות איטום ובידוד, האיטום מונע חדירת מים ונזקי תשתיות ורכוש, יש מגוון חומרי איטום לגג רעפים כגון: יריעות PVC,דבקים אקריליים וכדומה. כמו כן, חשוב ליישם חומרי בידוד תרמי ואקוסטי כמו צמר סלעים, יריעות BTI וכדומה.​

חשוב להתקין פתחי אוורור בגג רעפים כדי לאפשר לאוויר החם לצאת החוצה, יש מגוון פתרונות כמו מאוורר יניקה, מפוח, חלון ועוד.​

לאחר בניית הגג יש להתקין מרזבים לצורך ניקוז יעיל של מי הגשמים.

חברת המשפצים מתמחה בהתקנת גגות מכל הסוגים, כמו כן החברה מציעה שירות תיקונים ותחזוקה לגגות, לדוגמה תיקון ארגז רוח, תיקון וניקוי מרזבים, החלפת רעפים ועוד. למידע נוסף ולהזמנות – התקשרו עכשיו – למוקד השירות של חברת המשפצים. אנו מתמחים בכל עבודות גגות ומרזבים.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ