מחירון דקים

תוכן עניינים

מחפשים מתקין דקים מקצועי ואמין המתחייב למחירים נוחים והוגנים? מעוניינים להתקין דק חדש בגינה ומעוניינים לדעת מראש כמה עולה לבנות ולהתקין דק? מחפשים חברה מקצועית לבניית דקים ופרגולות? 

חברת המשפצים מתמחה בכל עבודות הבנייה והשיפוצים, כולל התקנת דק מכל סוגי העצים, ברמת גימור גבוהה במיוחד, תוך התחייבות למחירים משתלמים ושווים לכל כיס.

שלבים בתכנון ובניית דק חדש

לאחר שקיבלתם החלטה להתקין דק לחצר או לגינה הפרטית עליכם לתכנן היטב את מיקומו וגודל השטח הרצוי והנכון ביותר עבורכם. מומלץ להזמין מתקין דקים מנוסה לביתכם כדי לקבל ייעוץ במקום, ולבחור דק בהתאמה מושלמת לתנאי השטח והגינה, וכמובן בהתאמה לעיצוב הרצוי ולדרישות הייחודיות שלכם.

כעת, עליכם לבחור את סוג העץ ממנו יורכב הדק. יש מגוון עצים המתאימים לבניית דק לגינה, כאשר סוג העץ משפיע על עלות בניית דק חדש בחצר ביתכם. סוגי העץ הפופולריים ביותר לבניית דק הם עץ אורן, טיק בורמזי, איפאה, ארז, עץ גושני, וכמובן ניתן לבחור גם דק סינתטי שמחירו לרוב זול יותר.

לאחר בחירת סוג העץ יש להכין את השטח והתשתיות להתקנת הדק החדש בחצר. חשוב לוודא כי השטח מפולס בצורה נכונה, לנקות את השטח עליו יותקן הדק מסלעים, לכלוכים שונים, עשבים וכדומה. לאחר יישור השטח יש לתכנן את התשתית המתאימה ביותר לפי סוג עץ, גודל הדק, תנאי השטח במקום ועוד. אם מתכננים להתקין עמודי תאורה על הדק חשוב להכין גם את תשתית החשמל מראש.

כדאי לדעת כי חברה מקצועית לבניית דקים ופרגולות לרוב תמליץ לכם על תשתית בטון להתקנת הדק. ישנם הבדלים משמעותיים בין התקנת דק על תשתית בטון לבין התקנה ישירה על אדמה, ריצוף קיים או דשא. 

בסיום שלב יישור ופילוס השטח ולאחר יציקת בטון אם הוחלט על כך, מתקין הדקים יכין תשתית המבוססת על קורות עץ, בדרך כלל קורות מעץ אורן לבן. קורות העץ המיועדות לתשתית עבור הדק חייבות להיות באורך מתאים ולאחר טיפול מקצועי בעץ כדי להגן עליו מפני נזקים כמו מים, לחות, רטיבות, טרמיטים וכדומה.

ראוי לציין כי ניתן להתקין את הדק בגינה גם על האדמה, עם זאת יש ליישר את השטח, ולאחר היישור חשוב להניח יריעות יוטה מיוחדות הנקראות אגריפל. בניית דק על אדמה מחייבת הנחת יריעות כדי למנוע צמיחת עשבים שוטים מתחת לדק, העשבים עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לתשתית הדק ולעץ.

קורות העץ העשויות מעץ אורן מיועדות לתשתית עמידה וישרה להנחת הדק עצמו, חשוב להקפיד על מרווחים קטנים של מ”מ ספורים בין הקורות כיוון שאלה יתרחבו עם הזמן בגלל שינויי טמפרטורה, לחות ועוד.

מוכנים לבית החדש שלכם?

למידע נוסף ולהזמנת עבודות שיפוצים – התקשרו עכשיו או צרו עמנו קשר באמצעות האתר!

מחירון בניית והתקנת דקים

חשוב להדגיש כי המחירים משתנים בהתאם לסוג ההתקנה – ישנם הבדלים במחירי התקנת דק על משטח בטון, לבין עלות העבודה להתקנת הדק על האדמה או על משטח מרוצף. 

לכן, כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר לבניית הדק ולהתקנתו, חשוב לבדוק כי הצעת המחיר כוללת את עלות ההתקנה בהתאם לסוג המשטח עליו מתכננים להתקין את הדק. טווח המחירים להתקנת הדק משתנה בהתאם למורכבות העבודה, סוג ההתקנה והמשטח, גודל הדק, תנאי שטח ופרמטרים נוספים.

בנוסף, כדאי לברר מראש האם יש עלות נוספת להתקנת מדרגות לדק, התקנת עמודי תאורה וכדומה. כמו כן, חשוב לזכור כי אחת לתקופה יש לבצע תחזוקה שוטפת של הדק כדי לשמור ולהגן עליו מפני פגעי מזג האוויר, נזקי מים (גשם, השקיה וכדומה), מכרסמים למיניהם, טרמיטים ועוד.

בניית והתקנת דק – רק על ידי חברת המשפצים

בניית דקים ופרגולות, כמו גם התקנת דק וחידושו – מומלץ להזמין רק מחברה מקצועית ואמינה כמו חברת המשפצים. למידע נוסף ולהזמנת מתקין דקים – התקשרו עכשיו ואנו מתחייבים לעבודה מקצועית ואיכותית עם אחריות, למחיר הוגן ושווה לכל כיס, לגימור גבוה ולתוצאות מרהיבות ביופיין.

בניית דקים ופרגולות חשוב להזמין רק מחברת המשפצים – בגלל הניסיון, המקצועיות, איכות העבודה והמחיר ההוגן והתחרותי. למידע נוסף, לבדיקת מצב הדק, לייעוץ ולהזמנת עבודות בניית דקים ופרגולות – התקשרו עכשיו ואנו נדאג לכל השאר!

עבודות שיפוצים נוספות שלנו
שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ