מחירון חשמלאים

תוכן עניינים

מחפשים קבלן מקצועי ואמין לעבודות חשמל בבית, במשרד או במבנה אחר? מתכננים שיפוץ בנכס ומחפשים מחירון חשמלאים כדי להעריך מראש את עלות העבודה? ובכן, כאשר מחפשים חשמלאי מוסמך אין להתפשר על נושאים כמו מקצועיות, ותק בענף, רמת השירות, שמירה על כללי הבטיחות בעבודה וכמובן מחיר הוגן ואחריות. 

לכן, עבודות חשמל מזמינים רק מחברת המשפצים – החברה המובילה בתחום השיפוצים לבית ולעסק. חברת המשפצים מתמחה בכל עבודות החשמל, כולל תכנון חשמל, התקנת שקעים חדשים, תכנון והתקנת נקודות חשמל חדשות, תיקון והתקנת לוח חשמל, התקנות של מפסקים, שקעי כוח, גופי תאורה, ספוטים, מאוורר תקרה, פעמון לדלת ועוד.

חשוב לציין כי מחירון עבודות חשמל משתנה בהתאם למקצועיות ולניסיון של החשמלאי, מורכבות העבודה, מצב התשתיות הקיימות, דרישות מיוחדות, חומרים וכדומה.

רישיון לעסוק בעבודות חשמל

רגע לפני שמזמינים קבלן חשמל חשוב לדעת כי החוק בישראל מחייב את העוסקים בעבודות חשמל להחזיק רישיון תקף בהתאם לסוג העבודה. ביצוע עבודות בתחום החשמל על ידי אדם לא מקצועי ומוסמך מוגדר כעבירה פלילית, זו סכנה לציבור הרחב ולדיירים הגרים בבית, ללקוחות העסק ולעובדים במשרד.

 רשאי לבצע בדיקות של מתקנים חשמלייםבמתח נמוך, עד לזרם של 80*3 אמפר (תלת פאזי).​

רשאי לבצע בדיקות של מתקני חשמל במתח נמוך, עד לזרם של 250*3 אמפר (תלת פאזי)

רשאי לבצע בדיקות של מתקני חשמל מכל הסוגים, וללא הגבלת זרם.

חשוב לדעת כי יש מגוון סוגי רישיונות חשמל, למשל חשמלאי מעשי, מוסמך, בודק (דרגות 1-3), הנדסאי ומהנדס. כאשר מזמינים חשמלי יש לדרוש ממנו להציג רישיון בתוקף, חשוב לבדוק האם הוא מוסמך לבצע את העבודה שצריך בבית או בעסק, ואין להקל בכך ראש מאחר ויש חאפרים רבים בענף, ועבודה לא מקצועית מהווה סכנת חיים מוחשית וקריטית.

איך לבחור חשמלי לעבודות חשמל בבית או בעסק?

אם החשמלאי מסרב להציג בפניכם תעודת חשמלאי עליכם לסרב לקבל שירות ממנו. חשמלאי חייב על פי חוק להחזיק תעודה בתוקף, על פי סוג התעודה אתם יכולים לדעת האם הוא מוסמך לטפל בבעיה ולהציע את השירות שאתם זקוקים לו, למשל התקנת נקודת חשמל חדשה.

עבודות חשמל נחשבות למורכבות, לכן החשמלאי חייב ניסיון מעשי בתחום. חשוב לבצע את העבודה רק על ידי קבלן חשמל מקצועי, מוסמך ומנוסה. בשיחת הטלפון כדאי לשאול אל החשמלאי האם הוא מסוגל לספק מענה לעבודות החשמל שאתם זקוקים, ובאותה שיחה חשוב לשאול אותו איזה תעודה הוא מחזיק.

כדאי לבדוק מהי הזמינות של החשמלאי ותוך כמה זמן הוא יכול להגיע לבית או למבנה על מנת לטפל בבעיה או לבצע עבודות לפי דרישה.

כדאי לחפש חשמלאי המציע שירות באזור המגורים שלכם, אין טעם להזמין חשמלאי מהצפון אם אתם גרים במרכז או בדרום.

חשוב לוודא האם החשמלאי מציע אחריות בתום העבודה, כמו כן כדאי להשוות מחירים ולבקש הצעת מחיר בטלפון או בפגישה בנכס, ולאחר השוואת מחירים קל יותר לקבל החלטה ממי להזמין את העבודה.

מוכנים לבית החדש שלכם?

אם אתם מחפשים שיפוצים על ידי קבלן שיפוצים עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

מחירון מומלץ של עבודות חשמל

מחירון עבודות חשמל משתנה בהתאם למורכבות העבודה, אזור גיאוגרפי, מצב התשתיות, סוג התעודה והרישיון של החשמלאי, עלות חומרי גלם ועוד. הכנו עבורם מחירן מומלץ לעבודות חשמל נפוצות.

למידע נוסף, לייעוץ, לעבודות כמו תכנון חשמל ולהזמנת עבודות חשמל מקבלן מוסמך, מקצועי ואמין – צרו עמנו קשר באמצעות הטלפון או השאירו פרטים ליצירת קשר באתר.

עבודות שיפוצים נוספות שלנו
שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ