מחירון עבודות איטום

תוכן עניינים

כמה עולה איטום גגות, קירות חיצוניים, חלונות, מרזבים ורצפת מקלחת? מה כולל המחיר של עבודות איטום? מדוע כדאי לכם להזמין איטום גגות בטון או רעפים ועבודות לאיטום קירות ומקלחות מחברת המשפצים? לקראת החורף חשוב לעלות על הגג כדי לאתר בעיות איטום ולהכין את המבנה לקראת העונה הגשומה.

אם מחכים לחורף ורק אז מגלים בעיות איטום במבנה המחיר צפוי להתייקר בלפחות 20%, ויש מצבים בהם קבלן האיטום יודיע שאין באפשרותו לתקן את הגג או בעיות האיטום בקירות מאחר ועליו להמתין ליבוש מוחלט של המשטחים. אם אתם מחפשים קבלן מקצועי ואמין לעבודות איטום – הגעתם למקום הנכון! חברת

המשפצים מציעה שירות בפריסה ארצית רחבה ומתמחה בין היתר בעבודות איטום גגות ומרזבים, איטום קירות, איטום גגות רעפים כולל רוכבים, איטום מסביב לחלונות ולדלתות ועבודות לאיטום רצפה בחדרי שירותים ומקלחות.

איטום גגות במחירים משתלמים

כיום, נהוג לאטום גגות חדשים וישנים באמצעות יריעות ביטומניות, זו השיטה הנפוצה ביותר בקרב קבלני האיטום. אפשר לאטום את הגג בעזרת יריעות ביטומניות כל עוד הגג חדש או ששכבת האיטום הישנה מתאימה לאיטום באמצעות היריעות.

חשוב לדרוש מקבלן האיטום להשתמש ביריעות ביטומניות מסוג APP או SBS בעובי של 5 מ”מ לפחות. קבלנים רבים יציעו לכם איטום הגג ביריעות ביטומניות בעובי 4 מ”מ, היריעות פחות חזקות ועמידות לכן עדיף לשלם יותר ולקבל פתרון איכותי ועמיד יותר.

השיטה הזולה ביותר לאיטום גגות היא באמצעות זפת חם. זו השיטה הקלאסית והוותיקה לאיטום גגות, עם זאת מומלץ לבצע את איטום הגג בשיטת היריעות הביטומניות. אפשר לאטום את הגג באמצעות מריחת משחה פוליאוריטנית או יישום של חומרי איטום אקריליים על בסיס מים. שיטות אלו מתאימות בדרך כלל לתיקון בעיות איטום ולא לאיטום של כל הגג.

איטום גגות רעפים

לפני החורף עליכם לבדוק את הרעפים כדי לאתר סדקים, שברים ומרווחים בין הרעפים. מומלץ להזמין קבלן איטום מנוסה לבדיקת גג הרעפים לפני תחילת הגשמים,

בהתאם לצורך הקבלן יחליף רעפים שבורים וסדוקים, יתקן מרווחים, יבצע איטום רוכבים בגג רעפים ויבצע תיקוני איטום כדי להבטיח לכם חורף יבש בבית, ללא נזילות, כתמי עובש ורטיבות ובלי נזקים מיותרים לרכוש ולתשתיות.

איטום גגות ומרזבים מחייב ידע וניסיון, ציוד מקצועי והבנה בחומרי איטום. זו עבודה מורכבת בגובה ואין לקחת סיכונים מיותרים ולנסות לתקן לבד בעיות איטום.

מחפשים עבודות איטום?

אם אתם מחפשים קבלן איטום עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

איטום קירות, חלונות ומקלחת

קבלן איטום מקצועי מציע עבודות איטום שונות, החל מאיטום גגות, דרך איטום קירות פנים וחוץ, וכלה באיטום חלונות, מסגרות של דלתות ורצפת מקלחת. רבים סובלים מבעיות איטום בגלל ליקויי בנייה, איטום שנעשה על ידי חאפרים, שימוש בחומרי איטום לא איכותיים ומסיבות נוספות.

אין לדחות את התיקון של בעיות האיטום בנכס אחרת מסתכנים בנזק בלתי הפיך לתשתיות ולרכוש, המים מחלחלים במהירות דרך הפתחים השונים והקירות, לכן יש גם סכנה בטיחותית אם המים מרטיבים את תשתיות החשמל במבנה.

מחירון עבודות איטום

חברת המשפצים ממליצה לכם לעשות סקר שוק לפני הזמנת עבודות איטום. כדאי לכם להשוות את הצעת המחיר למחירון המומלץ המופיע למטה כדי לקבל החלטה נכונה ומשתלמת.

להזמנת עבודות איטום במחירים המשתלמים ביותר ובשיטות היעילות והמתקדמות ביותר – צרו קשר – עוד היום עם חברת המשפצים. אנו מתחייבים לעבודות איטום ברמה גבוהה ובשיטות חדשניות ואיכותיות המבטיחות לכם חורף יבש וחם ללא נזילות וכתמי רטיבות.

עבודות שיפוצים נוספות שלנו
שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ