מחירון פירוק ופינוי– עושים סדר במחירים

תוכן עניינים

חברת המשפצים מתמחה בעבודות בנייה ושיפוצים ומציעה שירות לכל הלקוחות בפריסה ארצית רחבה. אנחנו מתמחים לא רק בעבודות בנייה אלא גם בעבודות המורכבות של פירוק ובינוי קירות, מטבחים, ארונות, כלים סניטריים, חיפויי קירות ואריחי רצוף.

ברוב עבודות השיפוצים יש עבודות פירוק ופינוי פסולת, קבלן השיפוצים מתמחר את העבודה בהתאם למורכבותה, כאשר החישוב מבוסס לפי מ"ר. חשוב להדגיש כי עבודות הרס ופירוק מחייבות אישורים בהתאם לתקנות והעבודה נעשית בליווי צמוד ותחת השגחה של מהנדס בניין מוסמך. 

יש לתכנן את עבודות ההרס והפירוק כדי להימנע מפגיעה בתשתיות המבנה, לכן מומלץ להזמין את העבודה רק מחברה מקצועית ואמינה כמו חברת המשפצים.

אילו עבודות הריסה, פירוק ובינוי אנחנו מציעים?

עבודות פירוק ופינוי מתומחרות באופן שונה על ידי קבלני השיפוצים, המחיר משתנה בהתאם לסוג הפירוק והשטח, וכמובן לפי מורכבות העבודה. יש הבדל בין עלות פירוק אריחי ריצוף מקרמיקה לבין המחיר לפירוק אריחי טרצו, ויש הבדל משמעותי בין פירוק קיר שלם ופינוי הפסולת בהתאם להנחיות לבין פירוק של כלים סניטריים. 

לכן, חשוב להתייחס לסעיף הפירוק בהצעת המחיר של קבלן השיפוצים וכדאי לכם להכיר את המחירון שלנו כדי להשוות מחירים ולא לשלם כסף מיותר.

כאשר מעוניינים לחדש את חדר הרחצה לעיתים יש להזמין פירוק אמבטיה, זו עבודה מורכבת לכן המחיר יחסית גבוה ועשוי להגיע ל-600 ₪ ולמעלה מכך. בדרך כלל מזמינים עבודות הרס ופירוק של כל חדר האמבטיה כדי לחדש צנרת, להחליף ריצוף וחיפויי קירות, להתקין כלי סניטריים חדשים ועוד. 

בשוק השיפוצים מקובל לתמחר באופן שנה פירוק קיר גבס, פירוק קיר בטון ופירוק קירות מבלוקים. פירוק קיר גבס נחשב לעבודה הקלה ביותר והעלות היא בטווח שבין 80-60 ₪ למ"ר. 

פירוק קיר מבלוקים נחשב לעבודה מורכבת יותר, ויש לפנות כמויות של פסולת בנייה, לכן המחיר יקר יותר בהשוואה למחיר פירוק קירות גבס, ובדרך כלל תידרשו לשלם 150-100 ₪ למ"ר. 

פירוק קיר מבטון מחייב ציוד מיוחד, לרוב מבצעים את העבודה באמצעות מכשיר ניסור עם ראש יהלום, אם מפרקים קיר תומך יש להתקין תמיכה מפלדה לפני הפירוק.

אחת העבודות הנפוצות בתחום הפירוק והפינוי, הריסת הרצפה כוללת פירוק מלא של אריחי הריצוף הקיים והסרת החול הרטוב והישן, כולל פינוי הפסולת באמצעות מכולה. יש מצבים בהם אפשר לוותר על פירוק הרצפה ולהוזיל את עלות השיפוצים באמצעות הדבקת קרמיקה על הריצוף הנוכחי.

פירוק ופינוי אריחי קרמיקה מתומחר בדרך כלל בטווח המחירים: 70-50 ₪ למ"ר, העבודה כוללת פינוי הקרמיקה הישנה. כדי להוזיל את עלות השיפוצים בבית אפשר לשקול הדבקת קרמיקה על החיפוי הקיים, כל עוד התשתיות הקיימות מאפשרות זאת.

המחיר של פירוק האסלה הוא כ-100 ₪ עד 200 ₪, עם זאת פירוק אסלה עם ניאגרה סמויה יקר יותר בגלל מורכבות העבודה.

ברוב עבודות השיפוצים יש לפרק ארונות קיר וארונות אחסון גדולים וכבדים. מחיר מומלץ לפירוק ארון הוא ₪100 עד 150₪, אך המחיר עשוי להתייקר בהתאם לגודל הארון ומורכבות הפירוק והפינוי.

בדרך כלל מפרקים את ארונות המטבח כדי להתקין ארון חדש במהלך שיפוץ מקיף של המטבח או רמונט בכל הבית. המחיר המומלץ לעבודות פירוק ארון מטבח כולל פינוי הוא 150-80 ₪ למ"ר.

הריסת ופירוק מקלחת החל מ-100 ₪, המחיר כולל פינוי המקלחת הישנה.

במהלך שיפוצים בבית נהוג להחליף את הכלים הסניטריים, יש לפרק את הכיורים, הברזים, המקלחון ועוד. מקובלת לתמחר פירוק כלים סניטריים במחיר הנע בין 120-80 ליחידה.

כדי לפנות במהירות ובנוחות את פסולת הבנייה מהדירה יש להתקין שרוול ייעודי, המחיר משתנה בהתאם לאורך השרוול ומחייב גישה נוחה לרחוב כיוון שיש להציב מכולה לאיסוף הפסולת.

הצבת מכולה ברחוב לאיסוף פסולת הבנייה במהלך עבודות הפירוק וההרס. עלות המכולה תלויה בגודל, המחיר הממוצע בשוק הוא 1,200-800 ₪.

מוכנים לבית החדש שלכם?

למידע נוסף ולהזמנת עבודות שיפוצים – התקשרו עכשיו או צרו עמנו קשר באמצעות האתר!

מה כלול במחיר פירוק אמבטיה?

אם ברצונכם לשפץ את חדר האמבטיה בבית עליכם לשקלל בעלות העבודה גם את מחיר הפירוק והפינוי. באופן כללי עלות פירוק אמבטיה קומפלט, כלומר פירוק ופינוי של ברצפה, הכלים הסניטריים, הרהיטים ושאר הציוד מתומחר לפי 120-80 למ"ר.

למידע נוסף ולהזמנת פירוק אמבטיה ועבודות פירוק ופינוי נוספת – התקשרו עכשיו – לחברת המשפצים. אנחנו מתחייבים לעבודה איכותית וללא פשרות, במחיר המשתלם ביותר.

עבודות שיפוצים נוספות שלנו
שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ