מחירון שיפוץ חדר אמבטיה

תוכן עניינים

מעוניינים לשפץ את חדר האמבטיה בדירה או בבית ומחפשים קבלן שיפוצים מקצועי, יעיל ואמין? רוצים לדעת כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה קטן או גדול?

ובכן, שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט כדאי להזמין רק מחברת המשפצים, החברה המובילה לשיפוצים בבית ובעסק. החברה מציעה שיפוץ מקיף וכולל או שיפוץ חלקי, בהתאם למצב חדר האמבטיה ולפי דרישות הלקוח או האדריכל, ובהתאמה מושלמת למגבלות התקציב.

שיפוץ פופולרי ונפוץ בישראל

שיפוץ אמבטיה ושירותים נחשב לשיפוץ הפופולרי והנפוץ ביותר בקרב הישראלים. אלפי משפחות ובעלי נכסים משקיעים מדי שנה בשיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, יש הזקוקים לשיפוץ קומפלט הכולל גם החלפת צנרת, פירוק והחלפת אריחי חיפוי וריצוף, כלים סניטריים חדשים ועוד, בעוד אחרים מסתפקים בשיפוץ קל ומהיר לשדרוג העיצוב ולשיפור משמעותי באיכות החיים.

לכן, חשוב לציין כי שיפוץ חדר אמבטיה יכול להסתכם בכמה אלפי שקלים בלבד, אך אם מעוניינים לבצע שיפוץ קומפלט של חדר האמבטיה המחיר יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. 

צוות חברת המשפצים מציע לכם להיערך נכון לקראת השיפוץ, כלומר לתכנן היטב מה בדיוק רוצים לשפץ, לבחור קונספט עיצוב כללי, לבדוק מחירים של כלים סניטריים, להשוות מספר הצעות מחיר, ומומלץ לקבל החלטה רק לאחר ייעוץ מקצועי וביקור של נציג מטעם חברת השיפוצים בנכס שלכם.

מה כולל שיפוץ אמבטיה?

לאחר שקיבלתם החלטה עקרונית לשפץ את חדרי האמבטיה בביתכם, עליכם לפנות למספר קבלני שיפוצים כדי לקבל הצעות מחיר.

עליכם לדעת כי העלויות לשיפוץ חדר האמבטיה משתנות בהתאם למורכבות העבודה, מצב התשתיות הקיימות, גודל החדר, מספר חדרי אמבטיה ושירותים שמעוניינים לשפץ, סוג הקרמיקה שאתם מעוניינים להתקין כחיפויי קירות, עלות אריחי הריצוף וסוג הכלים הסניטריים.

מוכנים לבית החדש שלכם?

למידע נוסף ולהזמנת עבודות שיפוצים – התקשרו עכשיו או צרו עמנו קשר באמצעות האתר!

היערכות נכונה לקראת שיפוץ חדר מקלחת

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין שיפוץ חדר מקלחת בבית שלכם או בדירה שרכשתם לצורך השקעה, עליכם לקבל החלטות חשובות המשפיעות על עלות הפרויקט. יש הבדל משמעותי בין שיפוץ חדר אמבטיה קטן לבין עלויות השיפוץ של חדר רחצה גדול ויוקרתי, כאשר העיצוב משפיע גם הוא על מורכבות העבודה ועלותה.

קבלן שיפוצים אמין ומקצועי יכול לסייע לכם לתכנן את הפרויקט ולחסוך עלויות גבוהות. כך לדוגמה, במקום פירוק האמבטיה הישנה והסדוקה והחלפתה באמבטיה חדשה, אפשר לחדש אותה בעלות יחסית זולה. עם זאת, יש יתרונות וחסרונות לחידוש האמבטיה, לכן כדאי להתייעץ עם קבלן השיפוצים.

כמו כן, עלות השיפוץ משתנה בהתאם לעלויות חומרי הגלם והבנייה. יש לוודא כי קבלן השיפוצים משתמש רק בחומרים איכותיים ובעלי תו תקן ישראלי המותאמים לחדרים רטובים. עלות השיפוץ משתנה גם בהתאם למחיר הכלים הסניטריים, יש מגוון פריטים באיכויות שונות ובשלל עיצובים לבחירה.

מאחר ולא כל יום מבצעים שיפוץ בחדר האמבטיה בבית כדאי להשקיע בברזים, בכיורים ובכלים סניטריים אחרים באיכות גבוהה, עדיף מתוצרת מותגים מובילים ומוכרים המציעים אחריות ארוכה.

מחירון מומלץ לשיפוץ חדר אמבטיה בבית

למידע נוסף ולהזמנת שיפוץ חדר אמבטיה על ידי חברת המשפצים – התקשרו עכשיו ואנו מתחייבים לעבודה מקצועית ואיכותית, למחיר הוגן ושווה לכל כיס ולתוצאות מרהיבות ביופיין.

עבודות שיפוצים נוספות שלנו
שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ