סגירת מרפסת– טיפים והמלצות מחברת המשפצים

סגירת מרפסת

תוכן עניינים

חברת המשפצים מציעה פתרונות מקצועיים לסגירת חורף. יש הבדל משמעותי בין סגירת מרפסת מקורה למרפסת לא מקורה, למידע היכנסו לאתר:

מרפסות בבתים משותפים ובבתים פרטיים מאפשרות לנו לשבת בחוץ בהנאה, לנשום אוויר צח, לארח חברים וקרובי משפחה, לעשות על האש ולבלות עם הילדים. המרפסת חשופה לפגעי מזג האוויר, בעיקר לרוחות, לטיפות הגשם ולקרני השמש.

לכן, אם אתם רוצים ליהנות מהמרפסת גם בחורף, וכדי להגן על ריהוט הגן, כדאי לכם להזמין סגירת מרפסת שמש מחברת שיפוצים מובילה ואמינה כמו חברת המשפצים.

מה זה בדיוק סגירת מרפסת שמש?

בתחום האדריכלות הישראלית הפכה המרפסת לנדבך חשוב בתכנון, וסביב המרפסות התפתחה תרבות שלמה מבחינת פנאי ואירוח.

האקלים הים תיכוני מאפשר לישראלים לשבת בנוחות במרפסות הבתים, לבלות עם משפחה וחברים, לארח ולנצל את המרפסת לצרכים נוספים, למשל עמדת ברביקיו, מתקן לתליית כביסה, בריכה מתנפחת לילדים, גידול צמחי תבלין ונוי, הקמת סוכה בחג, אחסון חפצים וכדומה.

כדאי לדעת כי בשנות ה-50 נבנו בתי מגורים רבים עם מרפסות מקורות, את המרפסת סגרו באמצעות תריסי פלסטיק הנקראים תריסול. בשנות ה-80 החלו לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם המרפסות המדורגות, אלו מרפסות שקשה יחסית לסגור בגלל סיבות טכניות אך יש פתרון מקצועי גם לבעיה זו.

בבנייה המודרנית הקבלנים והאדריכלים מציעים ללקוחות דירות מרווחות עם מרפסות גדולות יחסית, אלו מרפסות שמש עם או ללא קירוי מעל הראש. ישראלים רבים מעוניינים לסגור את המרפסת ולהפוך אותה לחדר מגורים נוסף או כדי להגדיל את שטח הדירה.

לאור הביקוש הרב של סגירת מרפסת שמש, הוחלט לעדכן את תקנות התכנון והבנייה כדי לאפשר לבעלי הבתים לסגור את המרפסת בשיטות הבנייה הקלה.

יש אפשרות לבצע סגירת חורף ברוב המרפסות, יש פתרונות מתקדמים נוספים המאפשרים לכם לנצל את המרפסת כל עונות השנה, לדוגמה באמצעות בניית גגון למרפסת, התקנת סוכך עם אפשרות לסגירת הדפנות ביריעות PVC,או באמצעות בניית פרגולה מעוצבת.

מתכננים לסגור מרפסת

אם אתם מעוניינים בסגירת מרפסת קומפלט על ידי קבלן עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

מהם היתרונות של סגירת מרפסת לחורף?

פתרונות אפשריים לסגירת חורף במרפסת שלכם

חברת המשפצים מספקת פתרונות מתקדמים לסגירת כל סוגי המרפסות. יחד עם זאת חשוב לדעת כי בשנת 2014 הממשלה החליטה על רפורמת הפרגולות.

ובעקבות הרפורמה אפשר להזמין סגירת חורף למרפסת ולקבל פטור מהיתר בנייה עבור סגירת המרפסת כל עוד מדובר בעבודות בנייה פשוטות יחסית כמו בניית פרגולה במרפסת, התקנת גדר וסגירות חורף.

עם זאת, כאשר בוחרים סגירת מרפסת אלומיניום יש להגיש שרטוט ומסמכים לוועדת התכנון והבנייה ברשות המקומית כדי לקבל אישור והיתר לעבודות הבנייה הקלה.

בעקבות רפורמת הפרגולות נקבע הליך רישוי מקוצר (עד 45 ימים) כדי לייעל את הליכי התכנון ולקצר את משך הזמן שאתם צריכים לחכות עד קבלת ההיתר המאפשר לקבלן השיפוצים לסגור את המרפסת בביתכם.

פתרונות מומלצים לסגירת המרפסת בבית או במשרד

חברת המשפצים מציעה פתרונות איכותיים ומקצועיים לסגירת חורף. יש הבדל משמעותי בין סגירת מרפסת מקורה למרפסת לא מקורה, קל יותר לסגור מרפסות מקורות והמחיר אטרקטיבי בהשוואה לסגירת מרפסת לא מקורה. השיטות המתקדמות והמומלצות ביותר עבורכם הן:

אפשר לסגור את המרפסת באמצעות בניית פרגולה מעץ או מאלומיניום, זהו פתרון מהיר ומשתלם לסגירת המרפסת, הפרגולה מרשימה ביופייה ומעלה את שווי הדירה, אפשר להתקין בפרגולה מאוורר, תאורה ועוד.

חברת שיפוצים מקצועית תציע ברוב המקרים ללקוחותיה לסגור את המרפסת באמצעות בנייה קלה. את המרפסת סוגרים באמצעות שלד אלומיניום וחלונות זכוכית גדולים. חשוב לבצע איטום מרפסת מרוצפת לפני עבודות הבנייה

אם המרפסת אינה מקורה אפשר לבנות גגון המכסה את שטח המרפסת ומעניק צל והגנה מפני השמש והגשם. אפשר לתכנן ולבנות דפנות מזכוכית חזקה ועמידה עם אפשרות לפירוק החלונות בקיץ. יש מגוון פתרונות ושפע אפשרויות עיצוב.

סגירת אקווריום למרפסת מבוססת על פרופיל בלגי וחלונות זכוכית, לרוב בשילוב תריסים המאפשרים לשלוט ולווסת את כמות האור הנכנס למרפסת ולדירה.

פתרון מהיר ויחסית זול לסגירת המרפסת, אפשר להתקין סוכך זרוע או סוכך קבוע עם דפנות העשויות מיריעות PVC,את הדפנות אפשר לפרק בקלות לקראת הקיץ כדי ליהנות ממרפסת פתוחה ומאווררת ומגג המגן עליכם בפני קרינת השמש.

עלות סגירת חורף משתנה בהתאם למורכבות העבודה, סוג סגירת החורף למרפסת, עלות חומרים, גודל המרפסת ועוד. להזמנת סגירת מרפסת שמש – התקשרו עכשיו – לחברת המשפצים ואנחנו נדאג לכל השאר!

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ