עבודות חשמל

עבודות חשמל

תוכן עניינים

במהלך השיפוץ בבית יש מספר עבודות חשמל שחובה לבצע באמצעות קבלן מקצועי ומוסמך. חברת המשפצים מתמחה בכל עבודות השיפוצים לבית, למשרד ולעסק, הצוות שלנו כולל גם חשמלאים מוסמכים ובעלי רישיון לעבודות חשמל שונות.

חשוב להדגיש כי כל עבודת חשמל חייבת להתבצע רק על ידי חשמלאי מוסמך אחרת לוקחים סיכון רב ועלולים לסבול מתקלות ומבעיות שונות, ובמקרים קיצוניים עלולים לסבול מקצר המוביל לשריפה ולנזקי רכוש.  

אם אתם מחפשים חברה מקצועית לעבודות חשמל ושיפוצים – הגעתם למקום הנכון! חברת המשפצים הוקמה לפני למעלה מ-20 שנה, לחברה אלפי לקוחות מרוצים בפריסה ארצית רחבה. 

אנו מתמחים בכל עבודות החשמל כחלק מהשיפוץ בנכס או כעבודה בפני עצמה, למשל החלפת לוח חשמל, העברת ביקורת חברת חשמל, התקנת גופי תאורה, שקעים, תקעים, מאווררים ומוצרי חשמל שונים.

חברת המשפצים מחויבת לכללי הבטיחות בעבודה, כל עבודות החשמל שאנו מבצעים מבוצעות על ידי חשמלאים מנוסים ובעלי רישיון מתאים לעבודה. אנו מתחייבים לחלפים וחומרים איכותיים העומדים בתקן הישראלי, לעבודה מקצועית עם אחריות ולמחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

שירותי עבודות חשמל על ידי חברת המשפצים

כחברה ותיקה, מקצועית ואמינה לעבודות חשמל אנו מציעים תחת קורת גג אחת מענה מקצועי לכל עבודה, בקשה ודרישה.

בדיקת מערכות החשמל בבית על ידי חשמלאי מוסמך עבור חברת החשמל, בהתאם לחוק בישראל המחייב בדיקת כשירות המבנה לחיבור לרשת החשמל הארצית.

שינוי או הוספת נקודות חשמל בדירה או בעסק על ידי חשמלאי מנוסה ומוסמך. אנו מתמחים גם בהתקנת נקודות כוח (16 אמפר) לצד מכשירים זוללי חשמל כמו מכונת כביסה ומדיח.

אבחון תשתיות החשמל הקיימות ותיקון בעיות או שדרוג המערכת בהתאמה לאורח החיים, להספק מוצרי החשמל בבית ולצורכי הלקוח.

אבחון מערכת החשמל בנכס ושדרוג מקצועי ויעיל של המערכת בהתאם לצרכים המשתנים. השירות כולל בדיקת והחלפת לוח חשמל, הוספת והחלפת שקעים, שקעי כוח וכו’.

התקנת לוח חשמל חדש ואיכותי בהתאם לתקנות המחייבות, בסמוך לדלת הכניסה ובתוך ארון ייעודי להגנה מפני התלקחות ושריפה. אנו מתקינים לוח חשמל בטיחותי ומגדילים את חיבורי ההזנה. הלוח כולל מפסק זרם ראשי למניעת קצרים חשמליים וסכנת התחשמלות.

התקנה מקצועית של גופי תאורה חדשים ומעוצבים עם נורות חסכוניות, כולל התקנת גופי תאורה חבויים בתקרה צפה, בהנמכות תקרה, בנישות מגבס ועוד.

פתרונות יצירתיים ומתקדמים לתכנון ולהתקנת תאורה גינה רומנטית במתח נמוך.

התקנת כל סוגי מאווררי התקרה על ידי חשמלאי מוסמך, התקנה מקצועית מבטיחה לכם אפס תקלות וקבלת אחריות מלאה מהיצרן.

שירות התקנות מקצועי להרכבת מוצרי וכלי חשמל שונים, בהתאם לצורכי הלקוח ודרישותיו.

כמו כן, חברת המשפצים מתמחה בתכנון מערכות חשמל לבית חדש. התכנית מגדירה את תשתית החשמל הכללית בנכס, מיקום שקעים, לוח חשמל, מיקום גופי תאורה ועוד.

מוכנים לבית החדש שלכם?

אם אתם מחפשים שיפוצים על ידי קבלן שיפוצים עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

עבודות חשמל נחוצות במהלך שיפוץ הבית

אם אתם מתכננים שיפוץ חלקי או מקיף בדירה, בבית או במשרד, מומלץ להחליף את תשתיות החשמל הישנות. במידת האפשר אנו נסלול את חוטי החשמל החדשים בתוך הצנרת הייעודית הקיימת, אמנם העבודה מחייבת חפירות וקידוחים, אך רק כך ניתן להסתיר את חוטי וכבלי החשמל וליהנות מתוצאה אסתטית יותר.

אנו מציעים גם פתרון זול יותר וניתן לסלול את חוטי החשמל ולהסתירם בתוך מסילה ייעודית חיצונית, זהו פתרון מהיר אך פחות אסתטי. למידע נוסף בנושא עבודות חשמל ולהצעת מחיר אטרקטיבית – התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם במהרה עם הצעה שלא תוכלו לסרב לה.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ