צביעת בית במחיר אטרקטיבי

תוכן עניינים

כמה עולה צביעת דירה או בית פרטי? האם יש חברות שיפוצים המציעות צביעת בתים בזול? מדוע כדאי להזמין צביעת בית מחברה שיפוצים ולא לצבוע לבד את הנכס?

ובכן, כל אחד יכול לרכוש פח צבע, מברשות, סולם ורולר כדי לצבוע את הדירה לבד, אך אם מעוניינים בצביעה דקורטיבית או בעבודה מקצועית ומושלמת, אין חלופה לצבעי מקצועי ויסודי.

צביעת בית חדש או דירה ישנה אינה דבר של מה בכך, אמנם הצביעה של בית חדש פשוטה ומהירה יותר כיוון שהקירות נקיים וישרים ואין צורך לתקן פגמים בקיר או להחליק אותו, אך יש לצבוע את הנכס במקצועיות ובלי להשאיר כתמי צבע וחומרים בסיום העבודה.

מה כלול בשירות צביעת דירות ובתים?

חברה מקצועית המתמחה בין השאר בעבודות צבע מציעה מחיר צביעת בית פרטי החל מ-1,500 ₪, המחיר משתנה בהתאם לשטח הקירות, טכניקת הצביעה, חומרים, מצב התשתיות, מורכבות העבודה ועוד.

התמחות בצביעת קירות פנים וחוץ

כאשר מתכננים לצבוע בית פרטי כדאי לבדוק את מצב הצבע והתשתיות של הקירות החיצוניים. קבלן השיפוצים יכול להציע לכם מחיר אטרקטיבי לעבודות כמו צביעת בתים מבחוץ ומבפנים, יש טכניקות צביעה שונות לקירות חוץ, אפשר ליישם שליכט צבעוני ודקורטיבי וליהנות מתוצאה מרשימה וייחודית.

צביעת בית חיצונית חייבת להתבצע על ידי אנשי המקצוע המנוסים, זו עבודה בגובה המחייבת ניסיון רב וציוד מקצועי. חשוב לדעת כי צביעת בתים מבחוץ אפשרית בכמה שיטות עבודה – סנפלינג, פיגומים, במת הרמה, סולמות גבוהים ומנוף סל אדם.

צבעי מקצועי מסייע ללקוחות לבחור את החומרים, גוון הצבע וטכניקת הצביעה. צבעי מנוסה יכול להציע צביעה דקורטיבית ושיטות מתקדמות נוספות המאפשרות לכם לעצב את הבית מחדש בעלות משתלמת ושווה לכל כיס, ללא צורך להפוך את הדירה או הבית לאתר בנייה ולהוציא עשרות אלפי שקלים על שיפוץ קומפלט.

כולם רוצים לדעת מראש מהו מחיר צביעת בית פרטי ותוך כמה זמן הצבעי וצוותו מסיימים את העבודה. לכן, חשוב לציין כי מחיר צביעת בתים מושפע מגודל הנכס ומספר החדרים, ממצב הקירות והתקרה, ממספר שכבות הצבע, ממורכבות העבודה, מדרישות מיוחדות של הלקוח ומטכניקת הצביעה. 

כמו כן, אם הדירה מאוכלסת ועמוסה בחפצים עלות העבודה צפויה להתייקר מאחר וקל יותר לצבוע דירה ריקה. אם רוצים לצבוע גם את התקרה הצבעי ידרוש תוספת מחיר.

בנוסף, אפשר להזמין מהצבעי שירות לצביעת רהיטים, דלתות פנים, מסגרות של חלונות ותריסים, צביעת תקרה, צביעה דקורטיבית ואמנותית בחדרי ילדים ושינה, צביעת פרגולות ועוד.

מעוניינים לצבוע את הבית?

אם אתם צריכים צבעי לצביעת הבית עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

התמחות בצביעת קירות פנים וחוץ

במקרים מסוימים אפשר לחסוך עלויות ולצבוע את הבית או הדירה לבד, יש לרכוש חומרים וציוד, להשקיע זמן ותוך מספר ימים אפשר להשלים את העבודה בשיטות עשה זאת בעצמך.

ברוב המקרים עדיף לצבוע את הבית על ידי קבלן מקצועי לעבודות צבע, בגלל המקצועיות, מהירות העבודה, איכות הצביעה, האחריות והמחיר המשתלם. לייעוץ ולהזמנת עבודות צבע – התקשרו עכשיו – למוקד השירות של חברת המשפצים.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ