שיפוץ אמבטיה ושירותים

תוכן עניינים

חדרי האמבטיה והשירותים בבית מאפשרים לנו לשמור על היגיינה, מדי יום אנו מבלים בהם זמן רב, לכן כדאי אחת לתקופה לשפץ חדרי רחצה ושירותים וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. שיפוץ אמבטיה ושירותים כדאי להזמין רק מחברה מקצועית ואמינה כמו המשפצים. 

חברתנו מתמחה בכל עבודות השיפוצים לבית ולעסק, בין השאר אנו מציעים שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים בגימור גבוה ובמחירים משתלמים ושווים לכל כיס. אם החלטתם לשפץ את חדר הרחצה והשירותים בביתכם – הגעתם למקום הנכון! 

חברת המשפצים מציעה פתרונות מתקדמים ויצירתיים בהתאמה מלאה לטעם העיצובי האישי שלכם ולפי דרישתכם או על פי תכנית אדריכל. אנו מתחייבים להשתמש בחומרי בנייה וגמר באיכות גבוהה העומדים בתקינה הישראלית המחייבת, ללוחות זמנים הנקבעים מראש, לעבודה מקצועית עם אחריות ולשירות אדיב.

פגישת הכרות בבית הלקוח ותכנון מקצועי של העבודה

אם ברצונכם ליהנות ממקלחת חמה ומרגיעה בשעות הבוקר או בערב לאחר שאתם חוזרים מהעבודה, חשוב לתכנן בקפידה את שיפוץ האמבטיה והשירותים.

נציג מקצועי ומנוסה מטעם חברת המשפצים יגיע לביתכם לפגישת ייעוץ והכרות, במהלך הפגישה הוא בוחן את התשתיות הקיימות, מאפיין את הרגלי הרחצה והשמירה על ההיגיינה שלכם ושל שאר בני המשפחה, ולאחר מכן אנו מכינים תכנית עבודה מפורטת הכוללת הצעת מחיר מסודרת.

תכנון מקדים הוא מתכון בטוח לשיפוץ יעיל של חדרי אמבטיה ושירותים, אם לא שיפצתם את הבית במשך 10 שנים או יותר, אנו ממליצים להחליף את הצנרת הישנה, לפרק אריחי ריצוף וחיפוי ולהתקין מקלחון חדש, אמבטיה מעוצבת, ברזים דקורטיביים, כיור שקוע או מונח וכמובן אין לשכוח ארונות אמבטיה ואביזרים נלווים לחדר הרחצה.

שיפוץ חדר האמבטיה

שיפוץ חדרי רחצה על ידי חברת המשפצים מתחיל בפגישת ייעוץ בבית הלקוח ובגיבוש קונספט כללי. הצוות המנוסה שלנו בודק את תשתיות חדר הרחצה כדי לסייע לכם להחליט האם צריך לבצע שיפוץ מקיף או חלקי.

שיפוץ מקיף של חדר אמבטיה כולל ברוב המקרים החלפת ריצוף, פירוק והחלפת אריחי חיפוי לפי לבחירתכם, עבודות אינסטלציה כמו החלפת צנרת, התקנת כלים סניטריים איכותיים של מיטב המותגים, התקנת מקלחון ו/או אמבטיה, עבודות חשמל והתקנת ארונות אמבטיה ואביזרים שונים.

חשוב לדעת כי שיפוץ אמבטיה ושירותים נועד לא רק לצורכי עיצוב ואסתטיקה, אלא כדי לשמור על בריאותכם. חדרי אמבטיה ושירותים מאופיינים כחללים של סביבה רטובה ועתירה בלחות, לרוב החדרים אינם מאווררים כיאות לכן עם הזמן מתפתחים כתמי רטיבות, ובמקרים מסוימים יש לטפל בכתמי עובש ופטריות ולבצע עבודות איטום כחלק מעבודות השיפוץ.

מוכנים לבית החדש שלכם?

למידע נוסף ולהזמנת עבודות שיפוצים ובניית גגות רעפים – התקשרו עכשיו או צרו עמנו קשר באמצעות האתר!

שיפוץ חדרי שירותים

שדרוג משמעותי באיכות החיים

ניתן להזמין שיפוץ אמבטיה ושירותים כחלק בלתי נפרד משיפוץ מקיף בבית, אך אפשר לשפץ רק את חדרי הרחצה והשירותים בבית כדי לשפר את נראות הנכס, ליהנות מחדרי רחצה נעימים ומרגיעים, לשמור טוב יותר על ההיגיינה וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.

חשוב לציין כי חברת המשפצים מעניקה אחריות על כל עבודה, מחיר השיפוץ של חדרי אמבטיה נע בין 5,000-15,000 ₪. בסיום העבודה תיהנו מחדר רחצה מפואר ויוקרתי, בהתאמה לטעם האישי הייחודי שלכם.

אנו מציעים מגוון פתרונות ורעיונות לשיפוץ אמבטיות ושירותים, עלות השיפוץ משתנה לפי גורמים כגון גודל החדר, מורכבות העבודה, עלויות חומרי בניה וגמר, עלות כלים סניטריים ועוד. למידע נוסף, להצעת מחיר ולהזמנת שיפוץ חדרי הרחצה והשירותים בביתכם – אנו צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ליצירת קשר באתר.

עבודות שיפוצים נוספות שלנו
שתפו את העמוד:
ייעוץ בוואטסאפ