שיפוץ דירה להעלאת שווי

תוכן עניינים

מתכננים למכור בקרוב את הדירה שלכם? רוצים להשכיר את הדירה במחיר גבוה? אם כן, כדאי לכם לבצע שיפוץ דירה כדי להעלות את שווי הנכס ולמכור או להשכיר את הדירה במחיר גבוה ממחירי השוק החופשי.

את השיפוץ כדאי להזמין רק מחברת המשפצים בגלל הניסיון, המקצועיות, הפתרונות המתקדמים, איכות העבודה והמחיר האטרקטיבי. 

רגע לפני שאתם שולפים את פנקס הצ’קים ומשלמים לקבלן שיפוצים עליכם לבדוק מהו שווי הדירה בשוק. לאחר שבדקתם כמה שווה הדירה שלכם עליכם להחליט האם אתם מעוניינים להשקיע בשיפוץ הנכס כדי להעלות את שוויו.

חשוב לציין כי עבודות שיפוצים להעלאת שווי הדירה נועדו בין היתר גם לשדרג את המראה הכללי של הדירה ולקלוע לטעם של הרוכשים הפוטנציאליים העתידים לבקר בנכס העומד למכירה. כמה עולה לשפץ דירה קומפלט? למה כדאי לכם לעשות שיפוץ בדירה לפני המכירה או ההשכרה? אילו עבודות כלולות בשיפוץ? כל זאת ועוד בכתבה שהכנו עבורכם.

אילו עבודות מבצעים במהלך שיפוץ דירה להעלאת שווי?

באופן כללי שיפוץ הנכס להעלאת שוויו שונה משיפוץ כללי ורגיל בדירה מאחר והדגש הוא על נראות הנכס בעיני הלקוחות העומדים לבקר בו ולרכוש אותו. הקונה הפוטנציאלי מתרשם מהדירה בחמש השניות הראשונות, וכדי לקלוע לטעם שלו חשוב להשקיע במראה יוקרתי המתאים לאורח החיים המודרני ולטעם של מרבית הישראלים מבחינת נראות ועיצוב פנים.

כדאי לדעת כי הלקוח הפוטנציאלי מוכן תמיד לשלם יותר כסף עבור דירה משופצת ומושקעת, כך הוא אינו צריך להשקיע ממון רב בשיפוץ והכנת הדירה לקראת אכלוס. לכן, זהו אינו שיפוץ קומפלט יקר ויסודי שמטרתו להתאים את הדירה לאורח החיים של בני המשפחה, מטרת השיפוץ להעלאת שווי היא למקסם את המראה החיצוני של הנכס ולגרום לקונה הפוטנציאלי לשלם מעל מחיר השוק,

כלומר אתם יכולים להשקיע סכום מסוים ולמכור את הדירה במחיר גבוה יותר המכסה את עלויות השיפוצים ומשאיר לכם רווח גבוה יותר. לכן, זהו אינו שיפוץ קומפלט יקר ויסודי שמטרתו להתאים את הדירה לאורח החיים של בני המשפחה, מטרת השיפוץ להעלאת שווי היא למקסם את המראה החיצוני של הנכס ולגרום לקונה הפוטנציאלי לשלם מעל מחיר השוק,

כמה עולה לשפץ דירה קומפלט להעלאת שווי?

כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית כדאי לבחור חברת שיפוצים במרכז המתמחה בכל עבודות הבנייה והשיפוצים, כולל שיפוץ להעלאת שווי. חברה מקצועית ומנוסה תשלח נציג מטעמה לדירה שלכם כדי לבדוק את מצב התשתיות ולייעץ לכם לגבי עבודות השיפוצים הנדרשות.

חברת שיפוצים יכולה להציע לכם מספר תוכניות לשיפוץ הדירה ובהתאם לתקציב העומד לרשותכם תוכלו לבחור את האופציה המתאימה והטובה ביותר. שיפוץ כללי לדירה להעלאת השווי יכול לעלות לכם החל מ-25,000 ₪ והשמיים הם הגבול.

כדאי להכין תקציב של לפחות 40,000 ₪ כדי לבצע שיפוץ יסודי ומרשים יותר, עליכם לזכור כי את ההשקעה בשיפוץ תכסו בקלות מאחר ותוכלו למכור את הדירה במחיר גבוה ממחירי השוק, ולמעשה תרוויחו עשרות אלפי שקלים יותר מאשר אם הייתם מוכרים את הדירה ללא שיפוץ.

אגב, גם אם עשיתם שיפוץ לפני כמה שנים כדאי להזמין שיפוץ כללי להעלאת השווי, זהו שיפוץ קוסמטי ומהיר יחסית, ותוכלו למכור את הדירה במחיר גבוה יותר.

מעוניינים להעלות את שווי הנכס?

אם אתם צריכים בשיפוץ דירה להעלאת שווי הדירה על ידי קבלן עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

עבודת צבע, גבס, חשמל ועוד

שיפוץ דירה להעלאת שווי מאפשר לכם להציג בפני הלקוחות הפוטנציאליים נכס יוקרתי ומרשים. רוב הלקוחות יחששו לרכוש דירה מוזנחת מאחר והם עלולים לגלות כי העסקה אינה משתלמת כיוון שעליהם להשקיע עשרות אלפי שקלים ולמעלה בכך בשיפוץ הדירה הישנה ובהתאמתה למשפחה.

כדאי לבצע שיפוץ יסודי כדי להותיר רושם רב על הלקוח הפוטנציאלי המגיע לבקר בדירה, אך אין צורך להשקיע מאות אלפי שקלים. לסיכום, כדאי להזמין עבודות כמו צביעת דירה, תיקון כתמי רטיבות ובעיות איטום, צביעת מטבח ועבודות נוספות לפני הצגת הדירה לקונים. 

את העבודה כדאי להזמין רק מחברת המשפצים בגלל המחיר המשתלם, השירות המעולה, התוצאות המרשימות והפתרונות היצירתיים אשר מאפשרים לכם למכור את הדירה במחיר גבוה ממחיר השוק. חברת המשפצים מתמחה בהשבחת הנכס. למידע נוסף ולהזמנות – התקשרו עכשיו – למוקד השירות של חברת המשפצים. אנו מתמחים בכל עבודות השיפוצים.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ