שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט

תוכן עניינים

רוצים לשפץ את הדירה ולהתאים אותה לסגנון החיים המודרני שלכם? האם הדירה מוזנחת ואתם חייבים לשפץ אותה כבר? מה כולל שיפוץ דירה קומפלט וכמה זה עולה? למידע נוסף היכנסו לאתר:

 ממי כדאי לכם להזמין שיפוץ דירות קומפלט? חברת המשפצים בלווי צמוד של אדריכלית ומעצבת פנים. הכין מדריך מפורט לשיפוץ כללי של הדירה או הבית הפרטי.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים שיפוץ דירות קומפלט?

שיפוץ בית קומפלט על ידי חברה מובילה ומקצועית כמו המשפצים מאפשר לכם להגשים את כל החלומות וליהנות משיפוץ יסודי ומקיף במחירים משתלמים. רגע לפני שאתם בוחרים חברת שיפוצים עליכם להתייחס לסעיפים הבאים כדי לקבל החלטות נכונות ושקולות:

כדאי לקחת דף ריק ולהגדיר את מטרות השיפוץ בבית, בווילה או בדירה. אתם מכירים את הנכס יותר טוב מכולם, מודעים לצרכים המשתנים שלכם ולבטח יש לכם חלומות לגבי מראה ועיצוב הנכס.

חשוב להגדיר מטרות ובהתאם לכך קל יותר לקבל החלטות לגבי היקף השיפוץ, תקציב ועוד.

מומלץ להגדיר מראש תקציב לטובת השיפוץ הכללי בדירה, יש לחשב כ-20% יותר מאחר ותמיד יש הפתעות במהלך העבודה ולקוחות רבים מעוניינים להוסיף דברים במהלך השיפוץ, לשנות מעט את התוכנית וכדומה.

שיפוץ בית קומפלט עשוי להימשך כמה שבועות, בהתאם לגודל הנכס ומורכבות העבודה, ובהתאם למצב התשתיות הקיימות. חברת המשפצים יכלה להציע לכם פתרונות מתקדמים לקיצור משך העבודה ולהוזלת העלויות.

כדאי לברר עם חברת השיפוצים כיצד להכין את הדירה לקראת העבודה, אם מתכננים שיפוץ דירה קומפלט כדאי לפנות את התכולה כדי לאפשר לצוות העובדים לעבוד בנוחות ובמהירות, ללא עיכובים מיותרים.

חשוב לבחור רק קבלן שיפוצים המופיע בפנקס הקבלנים, יש לוודא כי קבלן השיפוצים מתמחה בעבודות הנדרשות ומחזיק בכל האישורים והביטוחים.

כדי להוזיל את עלות השיפוץ בבית יש לערוך סקר שוק ולהשוות הצעות לפחות משלוש חברות שונות.

מתכננים שיפוץ דירה קומפלט

אם אתם מעוניינים בשיפוץ דירה קומפלט על ידי קבלן עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

מה כולל שיפוץ קומפלט לדירה?

רוצים לדעת מה כולל שיפוץ דירה קומפלט? חברת שיפוצים מקצועית תכין תוכנית עבודה מפורטת ותייעץ לכם לגבי העבודות הנדרשות כדי לשדרג את הבית ולהתאימו לאורח החיים שלכם. שיפוץ דירות קומפלט כולל בדרך כלל את העבודות הבאות:

  • פירוק והחלפת אריחי ריצוף או הדבקת רצפה, בהתאם לתקציב ומצב התשתיות, בדרך כלל מחליפים את הצנרת לכן יש לפרק את הרצפה הקיימת, להחליף את החול הרטוב, ליצוק בטון ולהתקין אריחים חדשים בעיצוב לבחירת הלקוח.
  • שיפוץ חדרי אמבטיה קומפלט, העבודה כוללת החלפת צנרת וכלים סניטריים, פירוק והחלפת רצפה וחיפויי קירות, עבודות צבע וחשמל, שיפוץ או התקנת מקלחון חדש, החלפת או הלבשת אמבטיה ועוד.
  • שיפוץ או החלפת דלתות פנים, כולל משקופים.
  • שיפוץ קומפלט של המטבח, כולל החלפת רצפה וחיפויי קירות, שיפוץ או החלפת ארונות, עבודות חשמל וצבע, התקנת משטחי עבודה משיש או מחומר עמיד אחר, החלפת כיור וברז וכיוצא בזה.
  • עבודות חשמל כולל החלפת חיווט, שדרוג ארון חשמל בהתאם לצורך, החלפת שקעים ותקעים, התקנת נקודות חשמל על פי התוכנית ודרישות הלקוח, החלפת והתקנת גופי תאורה.
  • עבודות גבס לרבות הנמכת תקרה, קרניזים, נישה לטלוויזיה וכדומה.
  • שבירת קירות ושינוי חללים בדירה בהתאם לצורך ולדרישות הלקוח.
  • עבודות צבע בכל הבית כולל תקרה.
  • עבודות אינסטלציה.
  • עבודות נגרות.

מה ההבדל בין שיפוץ וילה לשיפוץ קומפלט בדירה?

ככל שהנכס גדול יותר כך עלות השיפוצים צפויה להתייקר. שטח הדירה בדרך כלל קטן משמעותית משטח הווילה, לכן השיפוץ המקיף יהיה זול יותר. בשני המקרים חברת השיפוצים תבצע עבודות גבס, חשמל, צבע, טיח, ריצוף, חיפוי קירות ועוד, אך העבודה בווילות היוקרתיות מורכבת יותר.

שיפוץ וילה כדאי להזמין רק מחברת המשפצים בגלל הידע והניסיון הרב, התוצאות המעולות ואיכות הגימור. מעבר לשיפוץ היסודי בתוך הבית לרוב מוסיפים לתוכנית העבודה גם שיפוץ חזית המבנה, עבודות איטום, תיקון או החלפת גג רעפים, שיפוצים קלים בחצר ועוד.

כמה עולה שיפוץ דירה קומפלט?

כאשר מתכננים שיפוץ דירה מחיר מהווה פקטור מרכזי לבחירת קבלן השיפוצים ולתכנון העבודה. קבלני השיפוצים נוהגים לתמחר שיפוץ בית קומפלט לפי מ"ר, המחיר הממוצע בענף הבנייה והשיפוצים הוא 5,000 ש"ח עד 8,000 ₪ למ"ר.

יש קבלנים המתמחרים את העבודה לפי סעיפים והם מציעים מחיר קומפלט לשיפוץ הבית או הדירה.

שיפוץ כללי לדירה, לווילה יוקרתית ולבית פרטי כדאי להזמין רק מחברת המשפצים. התקשרו עכשיו למוקד השירות של החברה לתיאום פגישה בביתכם ולקבלת הצעת מחיר מסודרת. חברת המשפצים תשפץ את הדירה או הבית במקצועיות ומכל הלב,

תוך התחייבות לתוצאות מושלמות, לעבודה נקיה ומהירה עם אחריות ולמחיר אטרקטיבי.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ