שיפוץ דירות יוקרה

שיפוץ דירות יוקרה

תוכן עניינים

שיפוץ דירת יוקרה מתחיל בתכנון מקצועי לאחר אפיון צורכי הלקוח והבנת דרישותיו. ישנם הבדלים משמעותיים בין עיצוב נכס יוקרתי לבין עיצוב לדירה רגילה וסטנדרטית

לדוגמה בחירת חומרים, תכנון אדריכלי ברמה גבוהה הכולל הדמיה ממוחשבת, בחירה קפדנית של חברת שיפוצים וקבלני ביצוע, וכמובן יש הבדל משמעותי מבחינת עלות העבודה והתקציב הנדרש לשיפוץ הדירה היוקרתית.

שיפוץ דירת יוקרה – שלבים עיקריים

כדי לשפץ דירה ולהפוך אותה נכס יוקרתי לא ניתן להסתפק רק בשבירת קירות, עבודות גבס, עבודות ריצוף ואינסטלציה. יש לאפיין את חלומותיו של הלקוח ולתכנן עבורו נכס יוקרתי המותאם לסגנון חייו ולצרכיו הייחודיים.

הלקוח יכול לבחור מעצב או אדריכל פנים המתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה. מומלץ לבחור אדריכל שהוא גם מעצב פנים כיוון שנדרשת ראייה רחבה ומקיפה על כלל חללי הנכס כדי להתאים את הדירה לאורח חייו של הלקוח ובני משפחתו. 

כדי לחסוך עלויות אפשר לבחור חברה מקצועית לשיפוצים המציעה שירות הכולל עיצוב פנים על ידי מעצבת מוכשרת ויצירתית.

אם בוחרים אדריכל המתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה לרוב הוא יכול להמליץ לכם על חברות וקבלני שיפוצים עמם הוא עובד במשך שנים. 

יחד עם זאת, אפשר לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין המתמחה בעבודות שיפוצים בדירות יוקרה, הקבלן עובד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ומציע פתרונות יצירתיים המבטיחים ללקוח נכס יוקרתי בדיוק כפי שהוא חלם ורצה.

מומלץ לבחור חברה אמינה כמו המשפצים, החברה מציעה שיפוץ דירה קומפלט וכל העבודות מבוצעות על ידי הצוות המנוסה, לכן אין צורך לתאם בין בעלי מקצוע ולחתום על חוזי עבודה רבים. לחברה מקצועית יש צוות גדול וכל בעל מקצוע מתמחה בתחום מסוים, למשל רצף קרמיקה, צבעים, חשמלאי מוסמך ועוד.

לקוח המזמין שיפוץ יוקרתי בדירה מעוניין לראות כיצד הנכס ייראה לאחר השיפוצים, לכן חשוב להכין עבורו הדמיה ממוחשבת. ההדמיה הממוחשבת מאפשרת ללקוח לסייר באופן וירטואלי בין חללי הדירה, לחזות כיצד הדירה שלו תיראה בסוף העבודות, ובהתאם לצורך הוא יכול לבקש שינויים קלים לפני תחילת העבודות בדירה.

בשלב זה קבלן השיפוצים מבצע את העבודה בהתאם לתכנון, עליו להשתמש בחומרים איכותיים בהתאם לכתב הכמויות שהכין האדריכל, והקבלן מחויב לעבודה ברמה גבוהה ולגימור יוקרתי.

מה כולל שיפוץ דירות יוקרה?

כל פרויקט שונה במעט מאחר ולכל לקוח יש דרישות שונות ובקשות מיוחדות. כמו כן, דירות יוקרה שונות במבנה שלהן, יש דירות בעלות מפרט טכני עשיר בהן נדרש שיפוץ קל יחסית ויש נכסים המחייבים השקעה עצומה כדי להפוך את הדירה ליוקרתית.

בהתאם למצב התשתיות ועל פי תוכנית העבודה מתחילים בפירוק קירות, מפרקים אריחי ריצוף וחיפויי קירות, מחליפים את החול הישן ומפנים פסולת בנייה.

לאחר פירוק הרצפה קבלן אינסטלציה מפרק את הצנרת הישנה ומתקין צנרת איכותית ועמידה. לא חייבים להחליף את תשתיות האינסטלציה, אך אם לא ביצעתם שיפוץ בנכס לפחות 10 שנים כדאי להחליף צנרת.

לאחר התקנת צנרת מים וביוב, רצף קרמיקה מנוסה יתחיל בעבודות הריצוף בהתאם לתוכנית העבודה.

הצוות של קבלן שיפוצים יבצע חיפוי קירות באמבטיה ובחדרים נוספים כמו מטבח וחדר שירותים.

בהתאם לתוכנית קבלן חשמל מוסמך יסלול חוטים חדשים, יתקין נקודות חשמל בהתאם לתוכנית ויחבר מוצרי חשמל ביתיים למערכת בית חכם. חשוב לזכור כי תכנון תשתית החשמל חייב להיעשות רק על ידי קבלן חשמל מוסמך ובהתאם לתקנות התכנון והבנייה.

שיפוץ דירה כולל גם עבודות גבס ברמה הגבוהה ביותר, למשל הנמכת תקרה, נישה דקורטיבית לטלוויזיה, בניית קירות גבס, חיפוי קירות בגבס ועוד.

במקביל לעבודות אחרות מתחילים לבצע סיוד דירה על ידי צוות צבעים, בדרך כלל מדובר בעבודת צבע מורכבות ודקורטיביות המחייבות ידע וניסיון עשיר בתחום.

מתכננים שיפוץ דירות יוקרה?

אם אתם מחפשים שיפוץ דירת יוקרה בבית על ידי קבלן עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

פתרון מקיף לשיפוץ הדירה

חברת המשפצים מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ כדי לסייע לכם לשפץ את הדירה שלכם בסגנון יוקרתי וייחודי. החברה מציעה מעטפת שירותים רחבה ללקוחותיה ומציעה פתרונות מתקדמים בהתאמה אישית מלאה.

שיפוץ דירת יוקרה מתחיל בתכנון מקצועי ומעמיק לפרטי פרטים, לאחר גיבוש קונספט כללי מבצעים הדמיה ממוחשבת, ולאחר מקצה שיפורים מתחילים בעבודות השיפוצים בנכס עצמו. כל העבודות מפוקחות על ידי קבלן מוסמך על מנת להבטיח ללקוח נכס יוקרתי בעיצוב אלגנטי ואיכות חיים גבוהה.

למידע נוסף, לשאלות, להצעת מחיר ולהזמנת שיפוץ דירת יוקרה – התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ליצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם במהירות האפשרית.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ