שיפוץ הדירה הישנה עם ליווי צמוד של אדריכלית פנים מקצועית

עיצוב פנים

תוכן עניינים

מעוניינים לשפץ את הדירה הישנה? ברשותכם דירה ואתם מעוניינים לבצע בה שיפוץ יסודי, ולעבור לגור בה או להשכיר אותה? מומלץ ליווי צמוד של אדריכל/ית

שיפוץ דירה ישנה מתחיל בתכנון מקצועי, יש גורמים רבים שחשוב להתייחס אליהם כדי לתכנן את עבודות השיפוצים ועל מנת לעצב את הדירה לצרכים האישיים ולסגנון החיים של הלקוח ובני משפחתו.

לכן, אין לוותר על ליווי צמוד ותכנון העבודה על ידי אדריכלית פנים מקצועית, מנוסה ויצירתית. עם זאת, כולם מעוניינים לחסוך עלויות לכן כדאי לבחור בחברת המשפצים המציעה עבודה ברמה הגבוהה ביותר וליווי צמוד של מעצב/ת פנים או אדריכלית.

מה כולל תהליך שיפוץ דירה בליווי של אדריכלית פנים?

פרויקט שיפוצים בדירה ישנה מתחיל בתכנון מקצועי על ידי אדריכלית פנים. האדריכלית מבקרת בנכס כדי לאפיין את הדירה ועל מנת להיפגש עם הלקוחות ולהבין מהם הצרכים, החלומות והדרישות שלהם, וכדי להבין את אורח חייהם. הדירה צריכה להתאים לדפוסי החיים של הדיירים.

לכן האדריכלית מתייחסת בין היתר לחלוקה מחדש של חללי הפנים, כולל שבירת ובניית קירות בהתאם לצורך. כמו כן, עליה להתייחס לגורמים כמו מגבלת התקציב של הלקוח, תאורה, חומרים, תקני בנייה, מצב התשתיות הקיימות בנכס (חשמל, אינסטלציה, גז, תקשורת וכו') ועוד.

בשלב התכנון של עבודות השיפוצים בדירה הישנה האדריכלית בודקת האם יש אחוזי בנייה מותרים, ועליה לבדוק אילו אישורים והתרים נדרשים לשיפוץ הנכס.

כמו כן, לאחר אפיון הדרישות והחלומות של הלקוח, האדריכלית בודקת את מצב הנכס והקונסטרוקציה, לעיתים יש לבצע חיזוקים מבניים כמו קורת פלדה או בניית קיר תומך חדש, בעיקר במצבים שבהם מתכננים לשנות את חלוקת הפנים במבנה.

לאחר ההחלטה על מסגרת התקציב ואפיון החלומות והטעם האישי של הלקוח, האדריכלית מתחילה בשרטוט מקצועי באמצעות תוכנת מחשב מתקדמת, היא מבצעת הדמיה ממוחשבת ומציגה את התכנון ללקוח.

לאחר מקצה שיפורים האדריכלית מכינה מסמך אפיון לעבודות השיפוצים בדירה, המסמך כולל שרטוטים, כתב כמויות וחומרים, לוח זמנים, תקציב, פירוט העבודה ועוד.

אדריכלית מקצועית של חברת המשפצים מציעה סט תוכניות הכולל תוכנית הריסה, בנייה, חשמל, אינסטלציה, צבע, נגרות, ריהוט, תאורה ועוד. 

מחפשים מעצבת פנים לדירה

אם אתם מעוניינים בשיפוץ דירה עם לווי אדריכל/ית פנים לדירה עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

ליווי צמוד ומלא של אדריכלית פנים מבטיח שיפוץ מעולה ותמורה מלאה למחיר

יש ישראלים המוותרים על ייעוץ וליווי של אדריכלית פנים כדי לנסות ולחסוך בעלויות השיפוצים בדירה. זו טעות מאחר ורבים מגלים לאחר השיפוצים כי הדירה אינה מתאימה להם מבחינת אורח חיים ועיצוב, ואז הם נאלצים לתכנן שיפוץ חדש, הפעם בעזרת אדריכלית.

אנחנו בחברת המשפצים מציעים שירות חדשני ואיכותי יותר לכל הלקוחות – השירות שלנו כולל ליווי מלא וצמוד של אדריכלית פנים מנוסה כחלק בלתי נפרד משיפוץ הבית או הדירה.

האדריכלית שלנו משתלבת בשיפוץ הדירה ולוקחת חלק פעיל בתכנון העבודה, בפיקוח על השיפוצים בדירה ובהצגת הנכס ללקוח.

אדריכלית פנים של חברת המשפצים מציעה ליווי צמוד, העבודה שלה מבוססת על שמונה שלבים עיקריים:

בשלב הראשון האדריכלית מתאמת פגישת הכרות עמכם לצורך אפיון צרכים וחלומות, הבנת סגנון החיים ועוד.

בשלב השני אדריכלית פנים של חברת המשפצים בונה פרוגרמה ומכינה שרטוט בקנה מידה של 50:1, ולאחר מכן היא מכינה גם הדמיה ממוחשבת המאפשרת ללקוח לבקר בדירה המשופצת כדי להתרשם מראש מהתוצאות הצפויות.

זהו שלב חשוב וקריטי בעבודתה של אדריכלית הפנים, עליה להכין תוכנית עבודה מפורטת ומאורגנת הכוללת כתב כמויות, חומרים, מפרט טכני, תוכנית להריסת קירות ולשינוי חללי פנים, תוכניות לעבודות כמו מיזוג הבית, חשמל, נגרות, אינסטלציה, ריצוף, חיפוי קירות, עבודות צבע וכו'.

חלק בלתי נפרד מהעבודה של אדריכלית פנים הוא בחירת עיצוב ותוכנית להלבשת הבית, כולל בחירה נכונה של כלים סניטריים, ריהוט למטבח, לסלון ולחדרי שינה, פינת אוכל, מוצרי טקסטיל (וילונות, שטיחים וכו') ועוד.

האדריכלית מסייעת ללקוח לבחור חומרי בנייה וגמר, החל מחומרים כמו אריחי ריצוף וחיפוי, קרמיקה, כלים סניטריים וצבעים ועד דלתות כניסה ופנים, חלונות, תריסים, גופי תאורה, מתלים וארון לחדר אמבטיה ועוד.

אדריכלית מלווה את העבודות הנעשות בדירה של הלקוח, היא מפקחת על קבלני הביצוע ומתאמת את העבודות באתר הבנייה, כמו כן היא מדווחת ללקוח על התקדמות השיפוץ, בעיות שעלו בזמן השיפוצים, עמידה בלוחות זמנים וכו'.

לקראת סיום השיפוץ בדירת הלקוח, האדריכלית מחליפה כובע ומתחילה את עבודתה כמעצבת פנים וסטייליסטית. תפקידה לעזור ללקוח להגשים את כל חלומותיו ולהתאים את עיצוב הפנים בדירה לטעם האישי ולאורח החיים של הדיירים.

בסיום כל העבודות בדירה המעצבת מציגה את הנכס ללקוח ומעניקה הסברים חשובים.

חברת המשפצים מתמחה בשיפוץ דירות באזור המרכז ובאזורישירות נוספים. למידע נוסף ולהזמנת שיפוץ דירה ישנה עם ליווי צמוד שלך אדריכלית פנים מנוסה – התקשרו עכשיו!

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ