שיפוץ חדרי ילדים ונוער

children rooms

תוכן עניינים

כאשר מתכננים שיפוץ קומפלט בדירה אחד האתגרים הגדולים והמורכבים ביותר הוא שיפוץ חדרי ילדים ונוער ועיצוב חדרם מחדש.

לכן, מומלץ לבחור חברת שיפוצים במרכז הארץ המתמחה בכל עבודות הבנייה והשיפוצים, כדוגמת חברת המשפצים. החברה מספקת פתרונות מתקדמים לשיפוץ הנכס שלכם, לרבות שיפוץ ועיצוב מחדש של חדרי הילדים. השיפוץ של חדרי הילדים מותאם לדרישות שלכם, לצרכים של הילדים, לחלומות העיצובים של הילדים ושלכם ולאורח חייכם.

מקום המפלט והממלכה של הילדים

חדרי ילדים מהווים את מקום המפלט שלהם, החדר משמש כארמון של הילד או הנער המתבגר, לכן יש להקפיד על תוכנית שיפוץ להפיכת הממלכה האישית והפרטית של הילד לחדר מעוצב עם אווירה הרמונית ומרגיעה, ויש להתאים את העבודות כך שהתוצאה הסופית תאפשר לילדים לשהות בחדרם בבטחה, בהנאה ובנעימים.

צביעת חדר ילדים אינה דומה לעבודות הצבע הרגילות. אמנם, אפשר להסתפק בגוון אחיד על כל קירות החדר, אך דווקא בחדרי הילדים אפשר לצבוע את הקירות עם צבעים עזים וססגוניים, לשלב בין גוונים וטכניקות צביעה, להוסיף ציורי קיר מרשימים בהתאם להעדפותיו של הילד וכדומה.

חשוב למקם נכון את גופי התאורה בחדרי הילדים, מומלץ להתקין תאורה מרכזית בתקרה עם נורת לד חסכונית בעוצמה מספיקה, וכדאי להוסיף גם מנורת קיר מעוצבת על הקיר הסמוך למיטה ובהתאם למיקום שולחן העבודה יש למקם תאורה נוספת כדי לאפשר לילד ללמוד בנוחות ולקרוא בקלות וללא מאמץ.

תכנון חשמל הוא אחד המרכיבים העיקריים בעת שיפוץ חדרי הילדים, יש למקם שקעים ותקעים בגובה מתאים תוך התייחסות לגיל הילדים ולבטיחות. 

כיום, ניתן להתקין נקודות חשמל נוספות על פי תכנון מקדים תוך התייחסות לנושא הבטיחות, לכן כדאי להתייעץ עם הקבלן לעבודות חשמל ולבחור במיקומים בטוחים ונכונים, יש גם אפשרות להתקין כיסוי לשקעים כדי למנוע סכנת התחשמלות.

יש לבחור חומרי בנייה וגמר העומדים בתקנים המחמירים ביותר, זו נקודה חשובה כיוון שיש חומרים הפולטים רעלים וגזים מסוכנים, לכן בחדרי הילדים כדאי לצבוע את הקירות עם צבעים נושמים ללא כימיקלים מסוכנים, וכדאי לבחור חומרים טבעיים כמו עץ.

כדאי לבחור את מיקום הרהיטים (מיטה, ספרייה, כוננית ארון בגדים, מדפים, שולחן וכדומה) כבר בשלב תכנון השיפוץ בחדר הילדים, באופן כללי יש למקם את הרהיטים כך שהילד ייהנה משטח פנוי בחדרו כדי לשחק בבטחה, לארח חברים, ובעיקר כדי ליצור מרחב נעים, מוגן ונוח לישיבה ולשהייה.

הכלל החשוב ביותר בעבודות השיפוצים ועיצוב חדרי הילדים הוא נושא הבטיחות. לקבלן השיפוצים שלכם יש ידע רב בנושא והוא יכול לסייע לכם לתכנן את החדר כך שהילד ייהנה ממרחב בטוח, מוגן ונעים.

שירותי חשמל בסיסיים

כאשר מחליטים על שיפוץ רמונט מקיף וכולל בכל הבית או הדירה, לרוב רק ההורים מקבלים החלטות בהתאם לאורח החיים שלהם ולתקציב העומד לרשותם. עם זאת, כאשר מתכננים שיפוץ בחדרי הילדים כדאי לשלב אותם בקבלת ההחלטות, כיוון שהחדר נועד עבורם.

עליכם לזכור כי חדר הילדים מהווה רק חלק מהשיפוץ המקיף בביתכם, עם זאת העיצוב חייב להתאים לשאר חללי הבית כדי ליהנות מהרמוניה ומאווירה נעימה וביתית. הילדים לרוב יודעים בדיוק כיצד הם רוצים שחדרם יעוצב, ואפשר לבחור יחד איתם את קונספט העיצוב, ובהתאם לכך לכלול את עבודות השיפוץ הנדרשות בחדרם.

מעוניינים בשיפוץ חדרי ילדים ונוער?

אם אתם מחפשים שיפוץ חדר ילדים על ידי קבלן עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

צביעה דקורטיבית ועיצוב חדר הילדים

כאמור, בחדרי הילדים אפשר להשתולל עם צבעים וליהנות מצביעה דקורטיבית עם גוונים נועזים וחזקים יותר. צביעת חדר ילדים אינה משימה פשוטה אלא אם תבחרו לצבוע את כל הקירות בגוון בהיר זהה. 

כדי ליהנות מחדר ילדים מעוצב ומרשים, כדאי לבחור לפחות קיר דומיננטי אחד בחדר ולצבוע אותו בגוון נועז וססגוני יותר, אפשר לשלב טכניקות צביעה מתקדמות, ויש גם אפשרות להדביק טפט יפה או להדביק מדבקת קיר מיוחדת.

צביעת חדר ילדים כדאי להשאיר לצבעים המנוסים של חברת המשפצים, אנו נצבע את חדרי הילדים בצבעים איכותיים ואקולוגיים ללא רעלים וחומרים מסוכנים. הצביעה מתחילה בתיקון סדקים, החלקת הקיר בהתאם לצורך, ניקוי אבק ולכלוכים מהקירות, ולפחות שתי שכבות צבע. אפשר לצבוע גם רהיטים ולחדשם במקום לרכוש רהיטים חדשים.

לסיכום, שיפוץ קומפלט הכולל שיפוץ של חדרי הילדים כדאי להזמין רק מחברת המשפצים. חברת שיפוצים מובילה ומקצועית כמו המשפצים תסייע לכם לקבל החלטות נכונות, להוזיל עלויות וליהנות משיפוץ מרהיב ומתוצאות מרשימות וייחודיות, בהתאמה מושלמת לאורח החיים ולטעם האישי שלכם ושל הילדים.

למידע נוסף ולהזמנת שיפוץ חדרי ילדים התקשרו עכשיו – למוקד השירות של חברת המשפצים. אנו מתמחים בכל עבודות הבנייה והשיפוצים.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ