שיפוץ מקלחת

שיפוץ מקלחת בבית

תוכן עניינים

מתכננים לשפץ את חדר האמבטיה וזקוקים לקבלן שיפוצים יעיל, מנוסה ואמין? רוצים ליהנות מחדר אמבטיה מעוצב בסגנון יוקרתי? ובכן, שיפוץ חדר אמבטיה מזמינים רק מחברת המשפצים בגלל המקצועיות, השירות האדיב, העבודה האיכותית, הגימור היוקרתי והמחיר התחרותי.

חשוב לדעת כי שיפוץ מקלחת קטנה או גדולה כרוך בעבודה רבה, לכן כדאי לקבוע מראש מסגרת תקציב לשיפוץ חדר האמבטיה ולתכנן בעזרת הקבלן המנוסה את העבודה. 

אחת לכמה שנים כדאי לשפץ את חדרי האמבטיה בבית כדי למנוע בעיות עתידיות כמו נזילות, פיצוצי צנרת וכתמי רטיבות ועובש, ובעיקר כדי ליהנות מעיצוב חדש ומרהיב ביופיו, בהתאמה מושלמת לאורח החיים ולהרגלי ההיגיינה של בני המשפחה.

מה כולל שיפוץ חדר אמבטיה?

לבטח גם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה לשפץ מקלחת, לכן חשוב לציין כי המחיר משתנה מפרויקט לפרויקט, בהתאם לפרמטרים כגון שטח חדר האמבטיה, מורכבות העבודה, עלות חומרים, כלים סניטריים, עלות תיקוני בעיות איטום וליקויי בנייה וגימור רצוי. 

את השיפוץ אפשר לבצע כל השנה, למרות שרבים מעדיפים להמתין לחודשי הקיץ החמים, ולנצל את תקופת השיפוצים כדי לצאת לחופשה בזמן שהבית הופך לאתר בנייה. כמו כן, אפשר לבצע שיפוץ מקיף ויסודי רק בחדר האמבטיה או לתכנן שיפוץ מקיף וכולל בכל הבית, בהתאם למצב התשתיות, ובעיקר מצב הצנרת ואריחי הריצוף והחיפוי.

עלות השיפוץ בחדר האמבטיה

עלות שיפוץ מקלחת משתנה בהתאם למורכבות העבודה, ניתן להחליט על שיפוץ חדר אמבטיה בזול הכולל הדבקת אריחי חיפוי חדשים, ללא החלפת צנרת והתמקדות בעיקר בעיצוב מחדש של חדר הרחצה, או על שיפוץ קומפלט ויסודי – כחלק מתכנית שיפוצים מקיפה בכל הנכס או רק שיפוץ של חדר האמבטיה בבית.

עלות שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט נע בדרך כלל בטווח המחירים של 10,000 ₪ עד 20,000 ₪, המחיר כולל החלפת צנרת מים, תיקון או החלפת צנרת ביוב, חומרי בנייה וגמר כמו חול, טיח וחומרי איטום. המחיר אינו כולל כלים סניטריים אותם הלקוח רוכש לבד או יחד עם קבלן השיפוצים או עם המעצב שבחר.

כמובן, שעלות השיפוץ של חדר האמבטיה יכולה להיות גבוהה יותר, בהתאם לדרישות המיוחדות של הלקוח. ישנם קבלני שיפוצים המחשבים את עלות השיפוץ בחדר האמבטיה לפי מ”ר, אחרים מציעים מחיר כולל לשיפוץ החדר, לכן חשוב לקרוא בעיון את הצעות המחיר ולהשוות ביניהן.

מחפשים לעשות שיפוץ מקלחת מקצועי?

אם אתם מחפשים שיפוץ מקלחת בבית על ידי קבלן עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

בחירת קבלן שיפוצים

כאשר מתכננים שיפוץ חדר אמבטיה חשוב להכין תוכנית מסודרת כדי להיערך נכון מבחינת תקציב, זמן ועלויות. אפשר להזמין שיפוץ חדר אמבטיה בזול וללא החלפת צנרת ופירוק והחלפת אריחי הריצוף, אם לא שיפצתם את חדר הרחצה בביתכם ב-10 השנים האחרונות, כדאי להזמין שיפוץ קומפלט בחדר האמבטיה כדי להימנע מבעיות אינסטלציה בעתיד הקרוב.

עליכם לזכור כי חדר אמבטיה מאופיין כסביבה לחה ורטובה, לכן זהו חדר המועד לפורענות מבחינת נזילות, רטיבות, עובש ופיצוצי צנרת. כדי להימנע ממקרים בהם לאחר השיפוץ מגלים נזילה או ששכן מלמטה מתלונן על רטיבות ונזילות מהאמבטיה שלכם, מומלץ לבחור קבלן שיפוצים אמין ומנוסה כדי לבדוק את התשתיות ולקבל החלטה נכונה ושקולה.

בעת בחירת קבלן שיפוצים חשוב להתייחס לגורמים כגון מקצועיות הקבלן וצוותו, ותק בענף, אמינות, מחיר תחרותי והוגן, שירות טוב הכולל ייעוץ לפני העבודה וסיוע בבחירת כלים סניטריים, מתלים מעוצבים וכדומה.

כדאי להיעזר בחברים, קרובי משפחה, שכנים או קולגות בעבודה כדי לקבל המלצות על קבלן שיפוצים מקצועי ואמין. לאחר סינון ראשוני בין קבלני השיפוצים כדאי לשוחח עם לפחות 3 בעלי מקצוע כדי להתרשם מהשירות, מהמקצועיות שלהם, מהטיפים שהם מציעים וכמובן כדאי לתאם פגישה בבית כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת לאחר ייעוץ ובדיקת התשתיות.

חשוב לחתום על חוזה מסודר הכולל פירוט עבודה וחומרים, לוח זמנים, אחריות, וכמובן מחיר. אין ללכת שבי אחרי הצעה זולה מדי כיוון שעלולים לגלות כי הקבלן משתמש בחומרים פחות טובים וכי איכות העבודה שלו רחוקה מהצפיות שלכם, לכן אתם עלולים להתאכזב ומעבר לכך תיאלצו להזמין קבלן מקצועי בהמשך לתיקון הליקויים.

שיפוץ חדר אמבטיה במחיר הוגן שווה לכל כיס, כדאי להזמין רק מחברת המשפצים. התקשרו עכשיו ואנו נדאג לעבודה איכותית ומהירה, בהתאם לעיצוב שבחרתם, ואתם תיהנו מחדר אמבטיה חדש ויוקרתי למשך שנים ארוכות.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ