שיפוץ משרדים בגבעתיים

שיפוץ משרדים

תוכן עניינים

שיפוץ משרדים מזמינים רק מחברת המשפצים בגלל הידע, הניסיון הרב, העבודה המקצועית, הגימור היוקרתי והמחירים המשתלמים ובליווי מעצבת פנים מנוסה.

השיפוץ במשרד מתחיל בתכנון אדריכלי לאחר ביקור במשרד ואפיון צרכי הלקוח. עבודת אדריכלות ועיצוב פנים מהווה חלק בלתי נפרד מהשיפוץ במשרד מאחר ויש לתכנן חלוקת חדרים וחללים מחדש, לבצע שינויים במבנה ולתכנן נכון את סביבות העבודה, חדר הישיבות, פינת המתנה, מטבחון ועוד.

דגשים חשובים לשיפוץ המשרד

ההחלטה לשפץ את המשרד נובעת מסיבות שונות כמו מעבר למשרד חדש, גיוס עובדים חדשים וצורך לחלק את חללי הפנים מחדש, עיצוב מיושן ורצון לשנות את העיצוב האווירה במקום, סידור אופטימלי של המשרד, חידוש תשתיות והתאמת המשרד לצרכים העדכניים של העובדים והעסק.

המראה של משרד מיושן ולא משופץ עשוי לפגוע בפריון העבודה ובתפוקת העובדים והמנהלים, גם הלקוחות לא מתרשמים לטובה מהעסק ועלולים לנטוש את החברה. המשרד חייב לספק תנאים אופטימליים לעבודה ולשקף מסרים שיווקיים המייצגים את חזון העסק ומטרתו.

לכן, בכל תהליך שיפוץ משרדים מומלץ לבחור קודם כל אדריכלית או מעצבת פנים, וחברת המשפצים מציעה עבודת אדריכלות כחלק בלתי נפרד מהשיפוץ.

לאחר אפיון צרכי הלקוח וצורת העבודה במשרד מבצעים הדמיה אדריכלית, ולאחר אישור ההדמיה על ידי הלקוח מתחילים בשרטוטים ומכינים תוכנית אדריכלות לעבודות אלומיניום, גבס, צבע, נגרות, חשמל, אינסטלציה, תאורה, מיזוג אוויר, ריהוט, אקוסטיקה, עיצוב וסטיילינג.

מעוניינים לשפץ את המשרד

אם אתם צריכים לשפץ משרד בליווי מעצבת פנים וקבלן עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

שיפוץ משרדים – מרכיבים עיקריים בעבודה

שיפוץ משרדים שונה משיפוץ דירות ובתים פרטיים, במהלך השיפוץ מתמקדים פחות בתשתיות כמו החלפת צנרת ובעיקר עוסקים במרכיבים כמו חלוקת חדרים מחדש כולל שבירת ובניית קירות, בניית תקרה אקוסטית או גבס, עבודת אלומיניום, נגרות, עבודת צבע, החלפת דלתות, עבודות ריצוף וחיפוי בהתאם לצורך, חשמל, מיזוג ועוד.

חלוקת חללי הפנים מהווה חלק מרכזי בשיפוץ המשרד, יש להתאים את חלוקת החדרים לצרכים העדכניים של העובדים והמנהלים בעסק, וחשוב להתייחס גם לעתיד הקרוב אם העסק צפוי להתרחב ולגייס עובדים נוספים.

בעזרת האדריכלית של חברת המשפצים מתאימים את חללי הפנים לסגנון העבודה במשרד, למשל חלל מרכזי גדול בסגנון אופן ספייס עם שולחנות עבודה ומחיצות ביניהם, חדר ישיבות גדול ומרווח בעיצוב יוקרתי, משרד גדול למנכ"ל החברה ועוד.

אם תוכנית חלוקת החדרים כולל פתיחת חלונות וניסור בקירות חיצוניים יש לקבל היתר לעבודה מוועדת התכנון והבנייה ברשות המקומית, לכן תהליך השיפוץ צפוי להיות ממושך בגלל ענייני בירוקרטיה.

כמו כן, אם כתוצאה מחלוקת חללי הפנים יש לבצע שינויים בקירות תומכים, בעמודים ובקורות בטון קונסטרוקטיביות – העבודה מחייבת קונסטרוקטור מוסמך. חשוב לציין כי בעזרת האדריכלית של חברת המשפצים אפשר לשנות את חללי הפנים ללא שינויים קונסטרוקטיביים, וכך חוסכים זמן רב ועלויות גבוהות ללקוח.  

לאחר עבודות הריסה ופינוי פסולת בנייה מתחילים בעבודות גבס ובניית קירות. חברתנו בונה קירות גבס אקוסטיים עם חומרי בידוד אפקטיביים בין שני לוחות הגבס, ומומלץ לבנות תקרה אקוסטית או גבס עם חומרים המונעים מעבר רעש ומפזרים את הקול בצורה אופטימלית בחלל הסגור.

בשלב בניית הקירות והתקרה האקוסטית מתחילים גם בחיווט חוטי חשמל ותקשורת, ומתקינים גופי תאורה עם נורות חסכוניות. עבודת חשמל במהלך השיפוץ במשרד כוללת גם התקנת שקעים ומתגים חדשים בהתאם לתוכנית של האדריכלית ולאחר אפיון צרכים.

בשלב הבא חברת המשפצים מבצעת עבודת צבע ברמה הגבוהה ביותר, יש לצבוע את כל הקירות במשרד. ניתן לצבוע את המשרד בלבן, אבל עדיף לשלב מעט צבע ולתכנן גם עבודות צבע דקורטיביות כדי לשפר את עיצוב המשרד. אם בוחרים בסגנון מודרני, אורבני או תעשייתי ניתן לצבוע את הקירות בגוון אפור המזכיר בטון או לחשוף את הבטון.

בהתאם לתכנון העבודה מבצעים גם עבודות ריצוף וחיפויי קירות. במסגרת השיפוץ הכללי במשרדים בוחרים סוגי דלתות למשרד ומתקינים אותן לאחר השלמת עבודות הריצוף והבנייה.

לא חייבים לפרק את הרצפה, אפשר להדביק אריחי ריצוף מקרמיקה או גרניט פורצלן, אבל במשרדים רבים נהוג להתקין פרקט. כיום אחד הטרנדים הוא ליישם רצפת בטון מוחלק עם טקסטורות מעניינות וגוון לבחירה. 

ריהוט, עיצוב וסטיילינג

לקראת סיום עבודות השיפוץ במשרד מתחילים שלב הריהוט והעיצוב. בשלב זה ממקמים את הרהיטים במקומם לפי התוכנית של האדריכלית, דואגים לפתרונות אחסון חכמים, מעצבים את חדר הישיבות, פינת ההמתנה, עמדת הקבלה וסביבות העבודה.

האדריכלית המנוסה מתכננת סביבות עבודה ארגונומיות כדי להבטיח שיפור ניכר בתפוקת העובדים ולמנוע מחלות ובעיות בריאותיות. העיצוב החדש במשרד כולל בחירה נכונה של פריטי נוי ועציצים, תאורה מרשימה, וילונות, עיצוב מקורי לחללים משותפים עם ספות וכריות דקורטיביות, ומשקיעים גם בעיצוב המטבחון כדי לספק לעובדים אווירה נעימה וחלל נוח יותר.

לשיפוץ משרד ותיאום פגישה – התקשרו עכשיו – לחברת המשפצים וקבלו הצעה משתלמת

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ