עבודות טיח

תוכן עניינים

טיח הוא חומר בניה הנמצא בשימוש מאז העת העתיקה, הוא משמש ככיסוי פנימי או חיצוני על קירות ותקרות המבנים. טיח הוא חומר גמר פופולרי בבניה המודרנית, יש טיח ייעודי לכיסוי קירות חיצוניים וטיח פנים המשמש כתשתית הכנה לקראת צביעת הקירות בנכס.

אם אתם מעוניינים להזמין עבודות טיח – הגעתם למקום הנכון! חברת המשפצים מתמחה בכל עבודות הטיח ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. אנו מציעים עבודה איכותית עם חומרי גמר ברמה גבוהה ובעלי תקן ישראלי, אנו מבצעים עבודות טיח פנים וחוץ בפריסה ארצית רחבה ומתחייבים למחירים תחרותיים ושווים לכל כיס.

שלבי העבודה

כל עבודת טיח מתחילה בבדיקת ובאבחון התשתיות הקיימות, לכן הצוות שלנו מבקר בנכס לפני העבודה ובוחן היטב את כל המשטחים שיש לכסות בשכבת טיח. 

לפני יישום שכבות הטיח על קירות פנים וחוץ חשוב לתקן פגמים בקירות ויש להסיר כתמים ולכלוכים קשים, ליישר בליטות, למלא חורים וסדקים בחומרי מילוי ואיטום איכותיים ועמידים, ולרוב יש ליישר את הקיר ולהחליקו.

ראוי לציין כי יישום טיח בקירות פנים כולל שלושה שלבים עיקריים – החלקת ויישור הקיר, תיקון פגמים, שכבת הרבצה בעובי 4-6 מ”מ, שכבת טיח מיישרת ויישום שכבת גמר דקה, לרוב באמצעות שליכט לבן רגיל.

כמו כן, חשוב לדעת כי עבודת טיח באמבטיה ובחדרים המאופיינים כסביבה רטובה שונה במקצת, יש ליישם שכבת הרבצה ראשונית בעובי של 4-6 מ”מ, להמתין לייבוש מוחלט וליישם שכבה נוספת עבה יותר. 

חשוב ליישר היטב את השכבה השנייה ומומלץ להמתין לפחות שבועיים עד להדבקת אריחי הקרמיקה או גרניט פורצלן. את אריחי החיפוי מדביקים לשכבה המיושרת של הטיח באמצעות דבקים איכותיים ובהתאמה לחומרי הטיח.

מוכנים לבית החדש שלכם?

למידע נוסף ולהזמנת עבודות שיפוצים ובניית גגות רעפים – התקשרו עכשיו או צרו עמנו קשר באמצעות האתר!

סוגי טיח

בשוק נמכרים מגוון מוצרי וסוגי טיח, ישנם הבדלים משמעותיים מבחינת איכות, מראה, תוצאה סופית, עמידות ומחיר. חברת המשפצים משתמשת רק במוצרי טיח באיכות גבוהה, לדוגמה טיח צמנטי המיועד לשכבה ראשונה המשמשת גם כשכבת איטום, טיח תרמי לבידוד מעטפת פנים וחוץ, טיח גבס ליישור ולהחלקת קירות פנים, שפכטל רגיל או צמנטי לקירות חוץ ופנים וכיוצא בזה.

כדאי לדעת כי אנו משתמשים בשיטות שונות ליישום שכבות טיח בקירות פנים וחוץ, בהתאמה למצב ולסוג התשתיות הקיימות, ועל פי תכנית האדריכל או דרישות הלקוח, לרבות דרישותיו מבחינת עיצוב פנים וחוץ. בין השאר אנו מתמחים בטיח דקורטיבי כמו שליכט אקרילי צבעוני. 

בעשור האחרון השליכט האקרילי הצבעוני הפך לטרנד בולט ופופולרי בקרב אדריכלים ומעצבי פנים. חשוב לדעת כי טיח נועד ליצירת שכבת איטום והגנה על הקיר, בעוד שליכט מיישמים רק בשכבת הגמר ובסיום תהליך מריחת הטיח על הקירות. שליכט הוא חומר גלם איכותי שמטרתו להעניק את הטאץ’ הסופי לקירות פנים וחוץ, ניתן לבחור בין שליכט אקרילי לשליכט מינרלי.

יש מגוון צבעים של שליכט אקרילי ודקורטיבי, ניתן ליישם את השליכט בשיטות מתקדמות כדי ליצור דוגמאות וטקסטורות מעניינות וייחודיות. עם זאת, במידה ואתם מתכננים שליכט צבעוני בתוך הבית כדאי לשקול בחירת שליכט מינרלי המבוסס על חומרים טבעיים.

המחיר של עבודות טיח (חיצוני או פנימי) משתנה בהתאם לשטח הקירות ומצב התשתיות, סוג הטיח והעיצוב הרצוי. המחיר הממוצע לטיח פנים או חוץ הינו 65 – 100 ₪ למ”ר, כאשר המחיר למ”ר טיח צבעוני (שליכט) מעט יקר יותר. למידע נוסף ולהזמנת עבודות טיח השאירו פרטים באתר או צרו עמנו קשר באמצעות הטלפון!

עבודות שיפוצים נוספות שלנו
שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ