עבודות ריצוף

תוכן עניינים

ריצוף בבית לא מחליפים כל יום, ולרוב מבצעים את העבודה במהלך שיפוץ מקיף בבית או בדירה. חברת המשפצים מתמחה בכל עבודות השיפוצים לבית, לדירה ולמשרד, בין השאר אנו מציעים עבודות ריצוף באיכות גבוהה ובמחירים הוגנים ותחרותיים.

אם החלטתם לשדרג את עיצוב הבית וברצונכם להחליף את המרצפות הישנות – הגעתם למקום הנכון! אנו מתמחים בהחלפת אריחי הריצוף השבורים והמוכתמים באריחים חדשים ועמידים לפי טעמכם האישי, או על פי תכנית השיפוצים של האדריכל או מעצב הפנים.

אנו גאים במאגר הלקוחות שלו הכולל אלפי לקוחות מרוצים, ונשמח להציע גם לכם עבודות ריצוף ברמה אחת מעל כולם, ובמחירים שווים לכל כיס.

ריצוף מקצועי ברמת גימור גבוהה במיוחד

חברת המשפצים מציעה תחת קורת גג אחת פתרון מתקדם ואיכותי לכל עבודות השיפוצים בבית או במשרד. כחברה מובילה בענף השיפוצים אנו מציעים פתרונות יצירתיים ומותאמים לצורכי הלקוח, תוך התחייבות לגימור ברמה הגבוהה ביותר, לשימוש בחומרי בניה העומדים בדרישות התקן הישראלי ולמחירים אטרקטיביים.

מוכנים לבית החדש שלכם?

למידע נוסף ולהזמנת עבודות שיפוצים – התקשרו עכשיו או צרו עמנו קשר באמצעות האתר!

תכנון עבודות ריצוף על ידי חברת המשפצים

לחברת המשפצים ותק רב בענף הבניה והשיפוצים, כחברה מובילה אנו מציעים עבודות ריצוף ברמה גבוהה ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח. כל פרויקט מתחיל בפגישת ייעוץ והכרות בבית הלקוח, אנו בוחנים את התשתיות הקיימות על מנת להציע לכם את הפתרון המקצועי והמתאים ביותר עבורכם, בהתאמה למגבלות התקציב וצורכי העיצוב.

כדאי לדעת כי אנו מציעים מספר פתרונות אפשריים בכל עבודת ריצוף, למשל הדבקת אריחי ריצוף חדשים על הרצפה הקיימת, כל עוד ניתן לבצע זאת.

כמו כן, אנו מתמחים בפירוק הרצפה הישנה, לרוב אריחי טרצו סדוקים ומלאי כתמים, ואנו מחליפים את החול, ורק לאחר מכן מרצפים מחדש את הבית. במידת הצורך אנו ממליצים להחליף את תשתיות האינסטלציה, בעיקר אם לא ביצעתם שיפוץ בבית למעלה מ-15 שנה.

ראוי לציין כי עבודות הריצוף שאנו מבצעים מתחילות בתכנון מקדים, ורק לאחר ייעוץ מקצועי ללקוח. יש מגוון פתרונות בעולם הריצוף, נשמח לסייע לכם לקבל החלטות נכונות, ואנו מתחייבים לעבודה מקצועית ולגימור גבוה.

חשוב לדעת כי עבודות הריצוף שלנו כוללות פירוק הרצפה הישנה, פינוי פסולת בנייה מחוץ לביתכם, פילוס או יצירת שיפועים בהתאם לצורך והתקנת אריחי הריצוף שבחרתם, תוך יצירת מרווחים נכונים ומילוי רובה. בין השאר אנו מתמחים בהתקנת אריחי ריצוף מקרמיקה, שיש, גרניט פורצלן, אבן טבעית ואריחים דקורטיביים.

איזה סוגי ריצוף אנו עושים?

חברתנו מתחה בכל סוגי הריצוף תוך מתן עבודה מקצועית ואיכותית.

עלות עבודות ריצוף על ידי חברת המשפצים

תמחור עבודות ריצוף משתנה בהתאם לפרמטרים כגון גודל הנכס או החדר, מצב התשתיות הקיימות, מורכבות העבודה, סוג האריחים ושיטת ההתקנה של האריחים (הדבקה, ריצוף מחדש וכדומה).

סוג השיפוץ
מחיר ממוצע למ"ר
עבודת ריצוף (פירוק הרצפות הישנות)
150 ₪ – 250 ₪
פירוק ריצוף קיים בלבד (במקרים בהם תרצו לבצע את העבודה לבד)
80 ₪ – 100 ₪
ריצוף מסוג גרניט פורצלן
90 ₪ – 180 ₪
ריצוף בהדבקה
140 ₪ – 160 ₪
חידוש רובה
25 ₪ -35 ₪

המחיר למ”ר של עבודת ריצוף הינו כולל את שכר העבודה של המרצפים (כולל פירוק ופינוי של הרצפות הישנות).

למידע נוסף, לייעוץ מקצועי ולהזמנת עבודות ריצוף מחברת המשפצים התקשרו אלינו או צרו עמנו קשר באמצעות האתר.

עבודות שיפוצים נוספות שלנו
שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ