שיפוץ משרדים

תוכן עניינים

המשרד מהווה בית שני עבור השכירים, ורבים מהעובדים מבלים בו יותר שעות מאשר בביתם הפרטי. משרד מעוצב ומתוחזק היטב מעניק את התנאים האופטימליים עבור העובדים והמנהלים של העסק. מחקרים רבים כבר הוכיחו כי משרד מעוצב משפר את מחויבות העובדים למעסיק, את הפרודוקטיביות של העובדים ואת היחס של הלקוחות.

אם אתם מחפשים חברת שיפוצים מקצועית ואמינה המתמחה בין השאר בשיפוץ משרדים – הגעתם למקום הנכון! אנו, בחברת המשפצים, נשמח להציג בפניכם פרויקטים שביצענו ללקוחות עסקיים רבים בכל הארץ, אנו גאים באלפי הלקוחות המרוצים שלנו ועבורנו כל לקוח חשוב ואנו מחויבים כלפיו.

אנו מתחייבים לעבודות שיפוץ משרדים ברמה הגבוהה ביותר, בהתאמה לצורכי הלקוח ומאפייני העסק והמותג, כל זאת ועוד תוך התחייבות ללוחות זמנים ידועים מראש ולמחירים משתלמים ושווים לכל כיס.

תכנון שיפוץ משרדים כולל הדמיה ממוחשבת

שיפוץ משרדים מתחיל רק לאחר תכנון מקדים וקפדני לפרטי פרטים. צוות חברת המשפצים מתחיל את עבודות השיפוצים במשרד רק לאחר ביקור במקום של מעצב/ת פנים, ייעוץ מקצועי ויצירת הדמיה ממוחשבת  ותכנית עבודה מפורטת.

הדמיה ממוחשבת מאפשרת לבעלי העסק ולמנהלי הארגון לבחון את חלוקת החלל הפנימי, למקם את הריהוט המשרדי בהתאם לצורך ולעצב את המשרד בהתאם למאפייני הארגון וערכי המותג. באמצעות ההדמיה ניתן לראות מראש כיצד המשרד יעוצב לאחר השיפוצים.

שיפוץ משרד בסגנון אופן ספייס

בעשורים האחרונים ניתן לראות משרדים רבים, בעיקר בחברות הייטק ובארגונים גדולים, המעוצבים בסגנון אופן ספייס, כלומר חללי עבודה פתוחים עם מחיצות ביניהם. חברת המשפצים מתמחה בשיפוץ משרדים בסגנון אופן ספייס, אנו מציעים פתרונות יצירתיים ואיכותיים בהתאמה לדרישות הלקוח, צורת העבודה במשרד ותוך ניצול מיטבי של חללי המשרד.

כדאי לדעת כי אנו ממליצים על התקנת מחיצות אקוסטיות מחומרים איכותיים, עמידים ומבודדי רעש. בנוסף, במידת הצורך אנו מציעים פתרונות אקוסטיים מתקדמים למניעת רעש סביבתי וכדי לאפשר לעובדים לעבוד בנוחות וללא הפרעה בגלל מפגעי רעש בתוך המשרד ומחוצה לו.

מוכנים לבית החדש שלכם?

אם אתם מחפשים שיפוצים על ידי קבלן שיפוצים עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

שיפוץ משרדים בכל תקציב

חברת המשפצים מחויבת לפתרונות יעילים ואיכותיים, עבורנו שיפוץ משרדים הוא משימה חשובה המאפשרת לנו להגשים חלומות של הלקוחות ולסייע לעסקים רבים להצליח. 

אנו מחויבים לחומרי בניה וגמר באיכות גבוהה ובעלי תקינה ישראלית, לשיטות עבודה חדשניות ומתקדמות המאפשרות לנו להשלים את המלאכה במהירות ולפגוע כמה שפחות בעבודה השוטפת בעסק, וכמובן למחירים תחרותיים. באפשרותנו לשפץ כל משרד- קטן או גדול, בהתאמה למסגרת התקציב שהלקוח מגדיר מראש.

שיפוץ מקיף במשרד נחשב למשימה מורכבת במיוחד כיוון שיש להשלים את עבודות בזמן הקצר ביותר, לרוב העבודה כוללת פירוק והחלפת אריחי ריצוף וחיפויי קירות, החלפת תשתיות אינסטלציה וחשמל, שיפוץ המטבחון וחדרי השירותים, תיקון פגמים בקירות, צביעת המשרד בהתאם לקונספט העיצוב, התקנת גופי תאורה חדשים ומעוצבים, התקנת מחיצות אקוסטיות ויצירת חללי עבודה מעוצבים, שיפוץ חדר ישיבות, עיצוב מקורי ועוד.

מדוע חשוב לשפץ את המשרד אחת לכמה שנים?

מומלץ לבצע שיפוץ משרדים על ידי חברת המשפצים אחת לכמה שנים.

שיפוץ משרד – כמה זה עולה?

עלויות השיפוץ במשרד משתנות על פי גורמים שונים ומגוונים כמו גודל המשרד, מצב התשתיות, מורכבות העבודה, טכניקת הצביעה, עלות עבודות אינסטלציה, חשמל ונגרות, עלות חומרי בניה וגמר, דרישות עיצוב מיוחדות ועוד.

כדאי לדעת כי עלויות השיפוץ של המשרד נעות בטווח של 150-650 ₪ למטר רבוע. לכן, עלויות שיפוץ משרד קומפלט, כולל החלפת תשתיות ישנות, הינן בממוצע בין 70,000 ₪ עד כ-140,000 ₪, בעוד שיפוץ ממוצע של משרד קטן (50-150 מ”ר) עומד על כמה אלפי שקלים בלבד, ונע בטווח שבין 3,500-7,000 ₪.

למידע נוסף ולהזמנת שירות שיפוץ משרדים התקשרו עכשיו או השאירו לנו הודעה באתר ואנו נחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית!

עבודות שיפוצים נוספות שלנו
שתפו את העמוד:
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ