שירותי חשמלאי

שירותי חשמלאי

תוכן עניינים

מחפשים חשמלאי מוסמך, אמין ומקצועי? הידעתם כי החלפת שקע חשמל בבית או בדירה חייבת להתבצע רק על ידי קבלן מוסמך לעבודות חשמל?

ובכן, לא פעם אנו זקוקים לחשמלאי מנוסה ויעיל לצרוך תכנון תשתיות החשמל בבית חדש, להחלפת שקעים ותקעים ישנים, להתקנת נקודת חשמל נוספת בנכס ועוד. במקרים אלו כדאי להזמין את עבודות החשמל רק מחברת המשפצים, צוות החברה כולל בין השאר קבלן חשמל מוסמך המתמחה בכל עבודות החשמל.

עבודות חשמל מזמינים רק מקבלן מוסמך

החוק בישראל קובע כי כל עיסוק בעבודות חשמל שלא בהתאם לתנאי הרישיון הוא עבירה פלילית, זו סכנה מוחשית לאדם ולרכוש ואין להקל בכך ראש. החוק קובע כי כל אדם העוסק בעבודות חשמל חייב להחזיק ברישיון חשמל מתאים ובתוקף.

אך ישנם סוגים שונים של רישיונות לביצוע עבודות חשמל, לכן עלינו כצרכנים לוודא כי הזמנו חשמלאי מקצועי עם רישיון מתאים לעבודה. כך נקבל עבודה מקצועית ואחראית, נמזער סיכונים בטיחותיים בנכס ובכל בעיה ותקלה תהיה לנו כתובת לחזור אליה.

שירותי חשמל בסיסיים

חברת המשפצים מתמחה בכל עבודות השיפוצים והבנייה, כולל עבודות חשמל. צוות החברה כולל קבלן מוסמך לעבודות חשמל, וכחברה מובילה בתחומה המשפצים מציעה שירותי חשמל בסיסיים או מורכבים ומתקדמים, בהתאמה מדויקת לצורכי ולדרישות הלקוח או האדריכל מטעמו.

מעוניינים בשרותי חשמלאי?

אם אתם מחפשים קבלן עבודות חשמל על ידי קבלן עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

תשתיות ועבודות חשמל מורכבות יותר

תכנון עבודות החשמל בעת שיפוץ הדירה

אם אתם מעוניינים לבצע רמונט בבית או במשרד, כלומר שיפוץ מקיף ויסודי, תוכנית העבודה כוללת גם פרק חשוב ומרכזי לתכנון עבודות ותשתיות החשמל הנדרשות עבורכם. באופן כללי, האדריכל או מעצב הפנים מכין תוכנית מסודרת המאפשרת לקבלן חשמל מוסמך לתכנן את תוכנית העבודה ולבצע אותה באתר הבנייה.

בעת שיפוץ כללי ורחב בבית פרטי, בדירה, במשרד ובכל מבנה אחר, כדאי לבחון את מצב ואיכות תשתיות החשמל הקיימות, ואם לא ביצעתם שיפוץ מקיף למעלה מ-15 שנה, מומלץ להחליף את כל כבלי החשמל, השקעים, התקעים וגופי התאורה.

תכנון מקצועי ומדויק של תוכנית החשמל נקבעת על פי מאפייני הנכס, צרכי הלקוח, מיקום מוצרי החשמל והרהיטים, ויש להתייחס גם לתאורה, למיקום השקעים והתקעים, לאורח החיים של בני המשפחה ולעיצוב הכללי.

תקלות חשמל נובעות בדרך כלל משתי בעיות – קצר חשמלי או הפסקת חשמל. אמנם, הפסקת חשמל לא תלויה בנו, אך הנחשולים ברשת החשמל עלולים לגרום לתקלות, לקצר ולנזק בלתי הפיך למכשירי חשמל ביתיים. 

קצר חשמלי נחשב לבעיה העיקרית בתחום החשמל, לרוב הקצר נגרם כתוצאה מבידוד לקוי ופגום, מעומס יתר, מחיווט לא תקין או מבעיה במכשיר החשמלי.

ניתן לשדרג את ארון ולוח החשמל, לעבור לחשמל תלת פאזי, להתקין מפסקים למניעת חימום יתר של חוטי החשמל תחת עומס גבוה, ויש לתכנן במקצועיות את חלוקת החשמל כדי למנוע קצר חשמלי ותקלות אחרות.

שדרוג איכות החיים

חברת המשפצים המתמחה בכל עבודות השיפוצים, מספקת בין השאר פתרונות מתקדמים לכל עבודות החשמל ולטיפול בתקלות חשמל נפוצות. קבלן עבודות חשמל מטעם החברה יגיע אליכם במהירות כדי לאבחן את התקלה ולטפל בה במיומנות, בהתאמה לכללים המחייבים ולתקנות הבטיחות בעבודה.

במהלך השיפוצים, הקבלן המוסמך יכין את תוכנית העבודה הנדרשת לעבודות החשמל ולתשתיות, וצוות חשמלאים יבצע את העבודה בנכס, תחת פיקוח הדוק של הקבלן המוסמך. עבודות חשמל ברמה גבוהה משפרות את איכות החיים שלכם, אפשר להתאים את הנכס לסגנון החיים הייחודי שלכם, ויש פתרונות חכמים כמו בית חכם ועוד.

למידע נוסף ולהזמנת חשמלאי מוסמך התקשרו עכשיו למוקד השירות של חברת המשפצים. אנו מתמחים בכל עבודות החשמל הבנייה והשיפוצים.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ