תוספות בניה

תוספות בניה

תוכן עניינים

חברת המשפצים מתמחה במגוון עבודות שיפוצים בבית או במשרד, כולל תוספות בניה לבתים פרטיים ולדירות. כחברה בעלת ותק וניסיון עשיר שנרכש במשך למעלה מ-20 שנה בתחום השיפוצים, אנו מציעים פתרונות מתקדמים ויצירתיים המותאמים לתקנות התכנון והבנייה בארץ.

כחברה מובילה ובעלת אלפי לקוחות מרוצים, אנו מציעים עבורכם תוספת בניה כמו ממ”ד, סגירת מרפסת, מרפסת שמש והוספת חדר, במחירים אטרקטיביים ושווים לכל כיס. חשוב לדעת כי כיום ישנן תוספות בניה שאינן מצריכות קבלת היתר מיוחד מהוועדה המקומית לתכנון ובניה, הצוות שלנו יסייע לכם בנושא ואנו מתחייבים לעבודה איכותית ומקצועית, בהתאם לתקנות המחייבות.

מהי תוספת בניה?

תוספת בניה היא למעשה בניה להוספת שטח למבנה קיים, בין אם זה בית פרטי או דירה ובין אם מעוניינים להרחיב משרד או נכס אחר. ישנם מקרים בחיים בהם מעוניינים להרחיב את הדירה או הבית בגלל שהמשפחה מתרחבת, זקוקים לחדר עבודה, או שברצונכם להתקין ממ”ד וליהנות ממרחב מוגן בדירה המתאים גם כחדר לאחד הילדים.

כדאי לדעת כי כל תוספת בניה מחייבת היתר מוועדת התכנון והבנייה ברשות המקומית אליה אתם שייכים. אמנם, במרוצת השנים שונו חוקי התכנון והבניה וכיום יש תוספות שונות למבנה הקיים שניתן לקבל במהירות ותוך זמן קצר. 

יודגש כי תוספת בניה מחייבת אתכם להוציא היתר, לכן כדאי לבדוק האם יש לכם זכויות בניה שטרם ניצלתם אחרת הליך קבלת ההיתר מורכב ונמשך זמן רב יותר.

איזה תוספות בניה קיימות?

חברת המשפצים מתמחה בכל עבודת הבניה והשיפוצים, לרבות תוספת בניה על הגג, הוספה או סגירת מרפסת, פרגולות, סגירות חורף ובניית ממ”ד.

במידה ובזמן בניית הבית או הדירה לא נוצלו כל זכויות הבניה לפי ההיתר שנתקבל, ניתן להגיש בקשה כדי לנצל את הזכויות הקיימות ולהרחיב את הדירה או הבית בהתאם לצורך.

בעקבות עדכוני תב”ע (תכנית בניין עיר) לעיתים זוכים לזכויות בניה נוספות וניתן לנצלן.

שטח שירות מוגדר כמרתף עד גובה 2.5 מ’, חדר כביסה, חניה, מחסן, חדר אשפה או מכונות וכיוצא בזה.

משנת 1991 החוק מחייב להוסיף ממ”ד בכל תוספת בניה או בכל מבנה חדש. ניתן לבקש פטור לתוספת ממ”ד כל עוד שטח החדר המוגן הוא עד 12 מ”ר, יש לצרף אישור הג”א לתכנית.

מוכנים לבית החדש שלכם?

אם אתם מחפשים שיפוצים על ידי קבלן שיפוצים עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

סוגי תוספות בניה

כאמור, חברתנו מתמחה בכל עבודות השיפוצים ותוספות הבניה, תחת קורת גג אחת אנו מספקים פתרון כולל ומקיף לדרישות ולצורכי הלקוח. השירות שלנו כולל תכנון, ייעוץ וביצוע, אנו מתחייבים לחומרי בניה וגמר בעלי תקן ישראלי, לעבודה בטוחה ולגימור גבוה במיוחד, כל זאת ועוד תוך התחייבות למחירים שווים לכל כיס.

מיועד בעיקר לבעלי בתים פרטיים, כל עוד יש ברשותם היתר בניה על הגג, בכפוף לבדיקת מהנדס על מנת לבדוק את חוזק המבנה, שיקולי בטיחות וסוג החומרים בהם יש להשתמש.

מיועד לדיירים בקומה עליונה בבית משותף, ניתן לרכוש זכויות בניה משאר הדיירים וחשוב לבדוק בבעלות מי נמצא הגג. יש לבצע בדיקת היתכנות בניה על ידי מהנדס.

פתרון פופולרי ואיכותי להרחבת שטח הבית או הדירה, יש להזמין מהנדס לבדיקת חוזק ועמידות המבנה וכדי להחליט על החומרים ושיטת הבניה המתאימה.

שיטות בניה של תוספות והרחבת הנכס

חברת המשפצים מתמחה בכל עבודות הבניה והשיפוצים, לרבות בניה קלה, ירוקה וקונבנציונלית. בשיטת הבניה הקונבנציונלית אנו משתמשים בבלוקים, יציקות בטון, טיח תרמי וחומרים נוספים, שיטה זו אטית יחסית וגם המחירים גבוהים יותר.

במקרים מסוימים אנו נמליץ לכם על שיטת הבניה הקלה כדי להרחיב את הנכס, בשיטה זו הנחשבת לפופולרית ביותר לתוספות בניה אנו משתמשים בפלדה, לוחות גבס, אריחי בטון, חומרים מבודדים ועוד. 

אגב, יש תוספות בניה שאינן מחייבות קבלת היתר, למשל סגירת מרפסת או פרגולה מאלומיניום. לייעוץ ולהזמנות התקשרו עכשיו לחברת המשפצים או השאירו לנו הודעה באתר!

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ