תיקון גגות רעפים

תיקון גגות רעפים

תוכן עניינים

סובלים מנזילה מגג הרעפים בבית או במבנה? האם גג הרעפים המותקן בביתכם ישן ואתם מעוניינים לתקן אותו לפני בוא הגשמים והרוחות? האם הסערה גרמה לנזק לרעפים ואתם זקוקים לתיקון מהיר ומקצועי? ובכן, תיקון נזילות בגג רעפים וכל תיקון אחר הנדרש בגג - מזמינים רק מחברה מקצועית ואמינה כמו המשפצים.

חברת המשפצים מתמחה בין היתר בתיקון כל סוגי גגות הרעפים, כחברה מובילה בתחומה אנו מציעים שירות תיקונים על ידי גגן רעפים מוסמך ובעלי ניסיון רב. חשוב להדגיש כי תיקון או בניית גג רעפים חייב להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים אחרת אתם עלולים לסבול מנזילות חמורות, מנזקי רכוש, מבעיות איטום קשות ועוד.

תיקון נזילות בגג רעפים על ידי גגן מקצועי ואמין

בישראל יש בתים ומבנים רבים עם גג רעפים, רבים חולמים על בית פרטי עם גג רעפים דקורטיבי בגלל המראה המרשים והייחודי, אך ישנם יתרונות נוספים לגג המכוסה ברעפים, לדוגמה ניצול החלל מתחת לגג לצורך אחסון, בניית יחידת דיור נוספת, חדר עבודה או שינה, סטודיו, משרד וכדומה.

אם יש בעיה בגג, בעיקר בעיות איטום, רעפים סדוקים או רעפים שזזו ממקומם בגלל סערה, רוח חזקה, עץ שפגע בגג או בגלל התרשלות של בעלי מקצוע שטיפסו לגג ולא החזירו את הרעפים למקומם – אתם עלולים לסבול מיד לאחר הגשם הראשון מכתמי רטיבות בתקרה או בקירות, מנזילות קשות, מהצפה ומנזקי רכוש.

אנחנו, בחברת המשפצים, ממליצים לכל הלקוחות להזמין את הגגן המקצועי שלנו לפני החורף כדי לבצע תחזוקה שוטפת, לתקן בעיות איטום, לבצע חיזוקים, להחליף רעפים שבורים וישנים וכדומה. 

כמו כן, במסגרת התחזוקה השוטפת הגגן ינקה את המרזבים, יתקן בעיות ברוכבים, ינקה לכלוך המצטבר על הגג ועלול לגרום נזק לרעפים, למשל לשלשת של יונים, עלים יבשים וכדומה.

תיקון מרזבים – עדיף לפני החורף

כל מי שגר בבית עם גג רעפים חייב לדאוג לתחזוקה שוטפת, עדיף לפני החורף. מומלץ לא להמתין לרגע האחרון ולבטח שאין לחכות לחורף ולגשמים, כיוון שאז קשה יותר לתקן את הגג, וגם אתם עלולים לסבול מנזילות ומבעיות אחרות.

נזילות רבות נגרמות בגלל מרזבים סתומים או סדוקים, לכן חשוב לתקן את המרזבים בהקדם האפשרי. למרזב יש תפקיד חשוב לניקוז מי הגשמים מהגג, עם זאת המרזבים נוטים לצבור לכלוך העלול לגרום לסתימה.

ומכאן הדרך קצרה לנזילה חמורה, להצפות בתוך המבנה ובגינה, לכתמי רטיבות ועובש בתקרה ועל הקירות הפנימיים והחיצוניים, ולנזקי רכוש חשוב לדעת כי בבנייה הישנה היה מקובל להתקן את המרזבים צמודים לקיר החיצוני, אך בבנייה המודרנית רוב המרזבים חבויים בתוך הקיר, לכן יש לאתר את הנזילה באמצעות מכשיר מתקדם.

מעוניינים בתיקון גגות רעפים?

אם אתם מחפשים גגן מקצועי עם אלפי לקוחות והמלצות, הגעתם למקום הנכון.

תיקון רוכבים בגג רעפים

אחת הבעית הנפוצות המחייבות תיקון נזילות בגג רעפים היא כשלי איטום בנקודות החיבור של הרוכבים. למעשה, גם הרוכב הוא סוג של רעף, הוא מתאפיין בצורה עגולה ותפקידו לחבר בין שני שיפועים בגג.

הרוכבים נחוצים לשמירה על הגג ולהידוק הרעפים למקומם, לכן חשוב לוודא כי הם תקינים וכי אין בהם סדקים. הרוכבים מחוברים לרעפים באמצעות חומר איטום ודבק ייעודי או על ידי בטון. הבלאי הטבעי גורם לסדקים בבטון המחבר את הרוכבים ולסדקים בחומרי האיטום, אך קשה לאתר את הבעיה לכן חשוב להזמין גגן מקצועי ומנוסה.

נזילות מגגות רעפים – סיבות נפוצות

נזילות בגגות רעפים הן בעיה מוכרת ויחסית שכיחה, זו הסיבה מדוע עליכם להזמין גגן רעפים מקצועי כדי לבדוק את הגג לפני תחילת הגשמים והעונה הקרה. אם גיליתם נזילה מהגג אל תנסו לתקן את הבעיה לבד בגלל שהעבודה מסוכנת (עבודה בגובה רב) ואתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לרעפים ולהחמיר את הבעיה.

תיקון נזילות בגג רעפים מחייב ידע, ניסיון וכלים מקצועיים. הגגן יטפס על הגג כדי לאבחן את מיקום הנזילה, לבדוק בעיות איטום ורק אז הוא ימליץ לכם כיצד לתקן את הנזילה ומהי עלות העבודה.

כמה עולה תיקון רעפים?

עלות התיקון של גג רעים משתנה בהתאם לסוג הבעיה, מורכבות העבודה, ציוד נדרש, חומרי גלם, עלות רעפים חדשים בהתאם לצורך, גובה וגודל הגג ועוד. לכן, עלות תיקון נזילות בגג רעפים יכולה להתחיל בכמה מאות שקלים עד עשרות אלפי שקלים.

אם צריך להחליף רעפים עלות התיקון אינה גבוהה מאחר וזו עבודה יחסית פשוטה ומהירה. עלות החלפת רעף אחד או שניים כולל העבודה והביקור של הגגן עשויה להגיע ל-200 ₪ עד 350 ₪, ובגין החלפת כל רעף נוסף תיאלצו לשלם כ-50₪.

למידע נוסף, לייעוץ ולתיקון גגות רעפים על ידי גגן מקצועי מחברת המשפצים – התקשרו עכשיו ונשמח לתאם פגישה בביתכם.

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ