5 סיבות לשיפוץ כללי בליווי צמוד של אדריכלית פנים

תוכן עניינים

חברת המשפצים מציעה שירות ללקוחותיה, כל פרויקט של שיפוץ כללי כולל ליווי מלא וצמוד של אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה וכשרונית. למידע היכנסו לאתר:

שיפוץ כללי בבית פרטי, בדירת מגורים או במשרד, כדאי להזמין רק מחברת המשפצים בגלל הניסיון הרב, השירות המעולה, המחירים הנוחים והתחרותיים והתוצאות המרשימות. חברת המשפצים מציעה שירות חדשני ללקוחותיה, כל פרויקט של שיפוץ כללי כולל ליווי מלא וצמוד של אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה וכשרונית.

רבים מנסים לחסוך בעלויות השיפוץ הכללי בבית או במשרד, לכן הם מוותרים על אדריכל או על מעצב פנים. אם מוותרים על תכנון וליווי של אדריכלית פנים, הלקוח לוקח סיכון מיותר מאחר ואין פיקוח על קבלן השיפוצים והעבודה נעשית ללא תכנון מקצועי מקדים.

אנחנו בחברת המשפצים מציעים שירות שיפוצים כללי לדירה, לבית ולמשרד, הכולל תכנון אדריכלי וליווי צמוד ואישי של אדריכלית מנוסה המתמחה גם בעיצוב פנים והלבשת הבית (סטיילינג).

מה כלול בתוכנית אדריכלית לשיפוץ כללי בנכס?

ישראלים רבים נכוו מחברות שיפוצים לא מקצועיות ומחאפרים רבים הפועלים בענף השיפוצים בארץ. חברת המשפצים מציבה סטנדרטים חדשים וגבוהים בתחום השיפוצים בבית, בדירה או בעסק, החברה מציעה ליווי צמוד של אדריכלית ותכנון מקצועי המבטיח תוצאות מושלמות והגשמת כל החלומות של הלקוח.

יש לציין כי תוכנית אדריכלית מבטיחה כי השיפוץ הכללי יבוצע בהתאם לתקנות הבנייה, באמצעות חומרים איכותיים ובגימור יוקרתי. תוכנית אדריכלית היא למעשה סט של תוכניות עבודה לקבלן השיפוצים ולאנשי המקצוע המתמחים בתחומים שנים. התוכנית האדריכלית כוללת סט תוכניות ממוחשבות עם שרטוטים מקצועיים ומפורטים, בקנה מידה של 50:1.

התוכנית האדריכלית כוללת בין היתר את הסטים הבאים:

התוכנית כוללת פירוט והנחיות לעבודות הריסה ופירוק של קירות, רצפה, חיפויים וכדומה. בנוסף, האדריכלית מציינת כיצד לפנות את פסולת הבנייה והאם יש לשמור אלמנטים שפורקו לשימוש חוזר. 

התוכנית כוללת שרטוטים, הדמיה ממוחשבת ופירוט לגבי עבודות הבנייה הנדרשות בהתאם לתוכנית שאושרה על ידי הלקוח הסופי.

תוכנית בנייה כוללת הנחיות מפורטות ומדויקות לגבי בניית קירות חדשים, שינוי מבני בחללי פנים, מדרגות, פתחים כמו חלונות ודלתות, ריצוף, תוכנית תקרה ועוד. מקובל להכין תוכניות בנייה נפרדות לחללים הרטובים כמו מטבח, חדרי רחצה ושירותים.

התוכנית מפרטת את עבודות החשמל הנדרשות, לרבות חיווט מחדש, שינוי מיקום שקעים ומתגים, התקנת נקודות חשמל נוספות בנכס ותוכנית מפורטת להתקנת גופי תאורה ברחבי הדירה.

התוכנית מפרטת את עבודות האינסטלציה שיש לבצע בנכס, כולל החלפת צנרת בהתאם לצורך, פירוט וכמויות של צנרת חדשה ואיכותית בהתאמה לתקנים המחייבים, נקודות מים חדשות, חנוכיית מים, פתחי ניקוז וכו'.

התוכנית מפרטת את עבודות הריצוף וחיפוי הקירות, כולל כתב כמויות ופירוט סוג האריחים, החלפת מצע רטוב וגימור יוקרתי.

בהתאם לצורך התוכנית כוללת הנחיות לקבלן מיזוג אוויר, כולל הנמכת תקרה, מיקום פתחי המזגן המיני מרכזי, תעלות אוורור ועוד.

בכל שיפוץ דירה או בית יש עבודות נגרות, האדריכלית מכינה תוכנית עבודה המנחה את הנגרים בעבודתם, כולל מידות מדויקות ותכנון של ארונות המטבח, ארונות קיר, דלתות מעץ ועוד.

פירוט והנחיות לצבעים ולצוות אנשי המקצוע של חברת המשפצים, כולל הנחיות לעבודות גמר ברמה גבוהה.

אדריכלית פנים מתמחה בין השאר גם בעיצוב ובהלבשת הבית, התוכנית האדריכלית כוללת הנחיות בנושא ריהוט חדש לבית, פריטים דקורטיביים לעיצוב הבית, צבעים, תאורה, וילונות ועוד.

מתכננים לשפץ דירה?

אם אתם מעוניינים שיפוץ כללי בליווי אדריכלית ומה כלול בו הגעתם למקום הנכון.

5 סיבות מדוע אין לוותר על תוכנית אדריכלית

כפי שציינו, אין לותר על ליווי של אדריכלית פנים מנוסה ויעילה בתהליך השיפוץ הכללי בבית, בדירה או במשרד. האדריכלית מייעצת ללקוח ולקבלן השיפוצים, היא מציעה רעיונות מקוריים ויעילים לשיפוץ הנכס, ועליה לסייע ללקוח ולאנשי המקצוע לבחור חומרים איכותיים לבנייה ולגימור יוקרתי.

הסיבות העיקריות מדוע אסור לכם לוותר על תכנון אדריכלי במהלך שיפוץ כללי או חלקי בנכס הן:

תוכנית אדריכלית בשלב תכנון השיפוצים בנכס מבטיחה מינימום תקלות ועיכובים בעבודה, ותוצאות מרשימות בהתאמה לדרישות ולחלומות של הלקוח.

אדריכלית פנים היא אשת מקצוע מנוסה, היא מסייעת ללקוח ולקבלן השיפוצים להשיג את התוצאות הרצויות במינימום זמן וכסף, והיא תורמת מניסיונה כדי לחסוך בעלויות השיפוץ.

אדריכלית פנים מבקרת באתר הבנייה ומפקחת על העבודות של השיפוצניקים. האדריכלית מוודאת שבעלי המקצוע מבצעים את עבודתם על פי התוכניות שנקבעו, משתמשים בחומרים איכותיים ומבצעים את עבודתם במקצועיות

אדריכלית מכירה את תקנות הבנייה ומתכננת את העבודות על פי התקנים המחמירים, על מנת להבטיח ללקוח נכס משופץ ובטיחותי.

האדריכלית מייעצת ללקוח ומסייעת לו לקבל החלטות נכונות לגבי שיפוץ הבית או הדירה. כמו כן, היא מפקחת על העבודות, מדווחת ללקוח ומלווה אותו באופן צמוד בעת בחירת חומרים, כלים סניטריים, ריהוט ועוד.

לפרטים נוספים ולפגישת הכרות עם אדריכלית פנים של חברת המשפצים – התקשרו – עוד היום או השאירו פרטים ליצירת קשר כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

מאמרים בנושא:

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
דברו עם בעל מקצוע מוסמך
ייעוץ בוואטסאפ